2:0
1:1
- : -

FbK Horní Suchá - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 5:5
9. Samuel Řezáč, 10. Radim Mrozek, 16. Filip Burgert, 24. Radim Szegecs, 33. Filip Burgert - 5. Daniel Beneš, 5. Adam Szarowski, 5. Samuel Alter, 9. Daniel Beneš, 29. Vít Lestyan; rozhodčí: Ondřej Gábzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím ? - Marek Plhal ?; po třetinách: 2:4, 2:0, 1:1;
36:00
35:55
Vyloučen hráč Pavel Kubla družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání.
35:30
Timeout 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
32:20
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Burgert bez asistence (5:5).
31:35
Timeout FbK Horní Suchá
28:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Daniel Beneš (4:5).
24:00
24:00
23:00
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Radim Szegecs, asistoval Samuel Řezáč (4:4).
16:40
Vyloučen hráč Natálie Janečková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
15:20
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Burgert, asistoval Jakub Kos (3:4).
12:00
12:00
09:41
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Radim Mrozek, asistoval Samuel Řezáč (2:4).
08:03
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Samuel Řezáč bez asistence (1:4).
08:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Daniel Beneš, asistoval Vít Lestyan (0:4).
04:57
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Samuel Alter, asistoval Daniel Beneš (0:3).
04:40
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Adam Szarowski, asistoval Tomáš Macurák (0:2).
04:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Daniel Beneš, asistoval Samuel Alter (0:1).
02:00
Vyloučen hráč Tereza Buchtelová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gábzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Tomáš Macurák, Daniel Beneš, Samuel Alter, Pavel Kubla, Kristián Kováč
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Vilím; hráči v poli: Viktor Pawlas, Vítek Chobot, Samuel Řezáč, Radim Szegecs, Jakub Kos