2:1
8:0
- : -

FBC Mobydick Praha - FKMP Praha B 13:1
3. Jakub Horyna, 6. Martin Fojtík, 8. Martin Fojtík, 18. Martin Fojtík, 19. Lucie Kisugite, 25. Aleš Martínek, 26. Jakub Vilim, 26. Martin Fojtík, 29. Jakub Horyna, 30. Jakub Horyna, 30. Jakub Horyna, 34. Jakub Horyna, 35. Jakub Horyna - 15. Tomáš Vrabec; rozhodčí: Daniel Fišer - Martin Pavlík; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Viliam Virba ? - Martin Sluka ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 8:0;
36:00
34:39
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Jakub Horyna, asistoval Lucie Kisugite (13:1).
33:04
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Jakub Horyna, asistoval Martin Fojtík (12:1).
31:31
Vyloučen hráč Martin Červený družstva FKMP Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
31:08
Timeout FKMP Praha B
29:51
29:18
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Jakub Horyna, asistoval Petr Zahradník (10:1).
28:18
27:10
Vyloučen hráč Martin Červený družstva FKMP Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:48
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Jan Jiráň (8:1).
25:12
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Jakub Vilim, asistoval Martin Bosák (7:1).
24:30
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Aleš Martínek z trestného střílení (6:1).
24:00
24:00
18:58
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Lucie Kisugite, asistoval Jakub Horyna (5:1).
17:18
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Lucie Kisugite (4:1).
14:37
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Tomáš Vrabec, asistoval Martin Červený (3:1).
12:00
12:00
08:51
Vyloučen hráč Jan Novák družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
07:33
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Martin Bosák (3:0).
05:23
05:21
Vyloučen hráč Jan Novák družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za špatné střídání.
04:06
Jan Jiráň z FBC Mobydick se pokusil dlouhým nákopem najít spoluhráče, ale jeho centrovaný míč skončil pouze za autovou čárou.
02:57
02:28
Martin Fojtík (FBC Mobydick) se dravě probral do šance, ale golman hostů ho neskutečně vychytal.