1:4
2:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:11
18. Kryštof Bučok, 20. Kryštof Bučok, 37. Radek Hanák, 54. Lukáš Malý, 57. Michael Kudláček - 1. Marek Fuchs, 6. Lukáš Jalový, 9. Luděk Ondráček, 11. Marek Fuchs, 13. Tomáš Brom, 32. Matěj Hronek, 34. Lukáš Jalový, 36. Tomáš Brom, 37. Luděk Ondráček, 46. Petr Graclík, 51. Matěj Hronek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 242; zásahy brankářů: Radek Kulhan 12, Josef Macek 4 - Filip Kejík 16; po třetinách: 2:5, 1:4, 2:2;
60:00
59:59
komentář trenéra hostí: Věděli jsme, že bude dnes důležitej vstup do utkání a povedlo se nám zápas dostat rychle pod kontrolu. V dalším průběhu jsme i přes ne zcela přesvědčivý výkon dodržovali "bezpečný odstup" a došli si pro třetí bod v sérii. Celkově jsme v sérii byli lepší a florbalovější a po zásluze ukončili sérii v nejkratším možném termínu. Soupeři díky za zápasy a přeji hodně stěští na další cestě.
59:59
Komentář trenéra domácích Lukáše Malého, část 1: Nezvládli jsme vstup do zápasu, tím bylo v podstatě o osudu zápasu rozhodnuto. Hattrick byl v celé sérii lepší a zaslouženě postupuje, gratulujeme. Pro nás i přes vyřazení se jedná o úspěšnou sezónu, když jsme už před měsícem splnili sezónní cíl. Získané zkušenosti zužitkujeme v dalších ročnících a budeme stále lepší.
59:59
Komentář trenéra domácích Lukáše Malého, část 2:Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nás během sezony podporovali, fanouškům, sponzorům, městu, kraji, pořadatelům a všem těm, na které jsem zapomněl. Děkuji i hráčům, že sezónu zvládli, vím, že pro spoustu z nich to bylo velmi náročné. Teď odpočineme a začneme se připravovat na další sezónu.
59:51
Vyloučen hráč Jan Staněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
58:58
Hanákova střela prolétla těsně nad levým horním rohem.
57:26
Po krosové nahrávce od Chvosty šla Staňkova střela bekhendem do mantinelu za bránou.
56:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček, asistoval Lukáš Froněk (5:11).
53:50
Kudláček zblokoval Gráblovu střelu.
53:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (4:11).
51:42
Hanákova střela z poměrně velkého úhlu šla znovu ze hřiště.
50:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Tomáš Brom (3:11).
50:01
Vyloučen hráč David Coufal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
49:40
A na hřišti se nám dnes poprvé objevují Zdeněk Valdauf, Petr Žáček a Tomáš Zelinka!
48:51
Po souboji Kudláčka s Medkem v rohu končí míč mimo hřiště.
46:45
Macek s přehledem vyrazil Kůrovu střelu.
45:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Petr Graclík, asistoval Jiří Blaha (3:10).
45:06
Po rozehrávce z rohu šel míček na Blahu, který ho přeposlal Graclíkovi, a ten zavěsil do brány.
42:57
Ani Procházkovu střelu nepustil Kejík za svá záda.
42:01
Tomšíček vystřelil, ale hostující gólman se opět vyznamenal.
39:59
Poměr střel ve druhé třetině je 9:8 pro domácí.
39:55
Kulhan vyrazil brněnskou střelu.
38:57
Vyloučen hráč Lukáš Jalový družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
38:57
Jalový srazil Králíka, který běžel na bránu, takže uvidíme hru 4 na 4.
37:54
Vyloučen hráč Kryštof Bučok družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
36:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Michael Kudláček (3:9).
36:22
Z půlky rozehrával Kudláček, který poslal míček Hanákovi, který konečně prolomil půst a snižuje na 3:9.
36:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Medek (2:9).
35:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Marek Fuchs (2:8).
35:46
Bromovu střelu z výtoče snad domácí gólman ani nezaregistroval.
34:43
Hanák má dnes smůlu, jeho další střela končí za mantinely.
33:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Tomáš Brom (2:7).
33:36
Po nahrávce od Fuchse se treguje Jalový do pravého horního rohu Kulhanovy brány, opět velmi těžká situace pro vychytání.
32:49
Držení převzali domácí, vybojovali si standardku z půlky, ale hostující brankář jejich střelu chtyil.
32:14
Na míčku se drží spíše Brno, domácí se k napadání moc nemají.
31:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Marek Fuchs (2:6).
31:21
Po zmatené situaci před brankou a odskočení míčku se trefuje Hronek.
30:02
Domácí opět v plném počtu.
28:02
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
27:01
Procházkova střela také do brankáře.
26:08
Králík vyvezl míček do útoku, na půlce nahrával na Staňka, ten ale trefil gólmana.
24:40
Brom si sám vyběhl do útoku, ale jeho bekhendová střela si v Kulhanově bráně své místo nenašla.
24:09
Procházkova střela zblokována brněnským hráčem.
23:00
Od Coufala šel míček do mantinelu za bránou.
22:34
Strouhal zabránil Hronkovi vystřelit na Kulhanovu branku.
20:50
Hanákova střela zblízka šla do brankáře.
20:01
Počáteční buly první třetiny vyhrává opět Hattrick.
20:00
20:00
19:59
Střely za první třetinu: FBC Štíři 5:13 Brno.
19:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Jan Procházka (2:5).
19:24
Po nahrávce od Procházky se trefuje opět Bučok.
18:56
Hanákova střela dolétla až za mantinel.
17:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Kryštof Bučok bez asistence (1:5).
16:50
Hosté se dostali do útoku i v oslabení, ale domácí jim zabránili.
15:51
Vyloučen hráč Luděk Ondráček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
14:17
Po rozehrávce v rohu na domácí polovině zůstávají na míčku Štíři.
12:51
Domácím se zatím moc nedaří zakončovat.
12:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Matěj Hronek (0:5).
11:25
Malý zbytečně na vlastní polovině ztratil míček, naštěstí pro něj ale šla střela soupeřů mimo hřiště.
10:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Matěj Hronek (0:4).
08:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Tomáš Brom (0:3).
08:30
Králík se dostal sám před bránu, ale přehodil si míček na bekhend a přestřelil.
08:06
Vyloučen hráč Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:13
Hronkova střela zpacifikována Kulhanem.
05:08
05:08
Po několika pokusech brněnští opět proměňují.
03:25
Kulhan chytil celkem neškodnou brněnskou střelu.
02:43
Brno se nyní s míčkem drží na vlastní polovině.
01:40
Hanákova střela šla do brankáře.
00:15
Téměř ihned po vyhraném úvodním buly dokázali hosté otevřít skóre zápasu.
00:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Tomáš Brom (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Lukáš Jalový, Jakub Andrle, Marek Fuchs, Tomáš Brom, Matěj Hronek
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Jan Králík, Jan Staněk, Václav Staněk, David Chvosta, Jakub Tomšíček