1:1
2:2
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - 1. MVIL Ostrava WOOW 5:6
3. Radim Ivan, 19. Petr Kašpar, 35. Petr Kašpar, 56. Patrik Michalík, 57. Radim Ivan - 5. Adam Tesárek, 9. Jan Hranický, 11. Jan Hranický, 25. Jan Hranický, 50. Petr Trulík, 54. Daniel Kotzur; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Martin Janík 16 - Vojtěch Kořínek 25; po třetinách: 2:3, 1:1, 2:2;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Petrovice 12, MVIL 7.
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Svačinky: Oproti včerejšku musely přijít drobné změny ve hře a když k tomu kluci přidali enormní nasazení, výsledek se dostavil. Jsem rád, a chci je za to pochválit, že tým dostává tvář, na které budeme nadále pracovat. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Skácela: Katastrofální vstup ovlivnil průběh celého zápasu. Soupeř na rozdíl od nás makal od první do poslední minuty a svým laxním přístupem jsme ztratili zbytečně bod. Série bude dle mého názoru dlouhá. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:59
V poslední vteřině střílí Kašpar těsně mimo.
58:56
Z vlastního rohu mají volný úder hosté, domácí v 5.
58:47
Ztráta, naštěstí míček letěl z hole Trulíka těsně vedle.
57:52
A nyní opět v 6.
57:40
Domácí se drží na míčku, i když už jsou opět klasicky v 5.
56:40
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Radim Ivan, asistoval Adam Zbořil (5:6).
56:25
Po time-outu jdou domácí do 6.
56:06
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
55:28
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Patrik Michalík, asistoval Radim Madecký (4:6).
55:28
Úspěšné napadení rozehrávky hostů a Michalík snižuje vymetením růžku.
54:00
Janík vychytal Trulíka v samostatném úniku.
53:30
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Kotzur z trestného střílení (3:6).
53:30
Uvidíme nájezd.
53:30
A Kotzur ke smutku domácích proměňuje.
49:28
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Petr Trulík, asistoval Jan Hranický (3:5).
49:28
Hranický vyslyšel volání Trulíka, že je za ním, přihrál pod sebe a Trulík pak přesně zakončil k tyčce.
48:33
Kašpar v dalším úniku, ale dookázal zkaončit jen lehkým backhendem a sice mohl dorážet, ale už tom ěl moc z úhlu.
46:49
Domácím opět nefunguje střelba, do šancí se dostávají, ale lítá jim to mimo.
46:13
Sice s problémy, ale i s Trulíkovou střelou sei Janík poradil
42:06
Hlavou vyrazil Janík nepříjemnou střelu Svačinky.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 11, MVIL 4.
40:00
39:00
Poslední minuta druhého dějství.
38:35
Projektil z hole Svačinky zasáhl tyčku Janíkovy branky, našstěstí se odrazil mimo branku.
34:53
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Tomáš Daniš (3:4).
34:53
Daniš na polovině přihrál Kašparovi do běhu, první jeho střelu Kořínek vyrazil a z dorážky pak zavěsil pod břevno.
32:19
Hosté hrají v plném počtu.
31:59
20 s do konce přesilovky a Kořínek skoro neměl práci
30:19
Vyloučen hráč Jan Hranický družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
30:19
Další přesilovka pro domácí, ale opět těžko říct, jeslti je to výhoda.
28:38
Hosté hrají v plném počtu. V poslední vteřině povedeně vystřelil od poloviny Kopelec, ale Kořínek byl k jeho smůle pohotový a chytá.
27:53
Domácí opět u míčku po půlminutové ztrátě.
26:38
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:38
Další přesilovka pro domácí po faulu Kotzura na Mrkvu.
24:18
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Adam Tesárek (2:4).
24:18
Pohlednou kombinaci hostů zakončil Hranický uklizením míčku do odkryté branky.
21:46
Kašpar střílel prudce, ale trefil jen helmu Kořínka.
20:31
Domácí jsou v plném počtu.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 7, MVIL 11.
20:00
Druhou třetinu zahájí hosté ještě půlminutovou přesilovkou.
20:00
18:57
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Radim Ivan (2:3).
18:57
Domácí získali míček za vlastní brankou a Kašpar pak sólo přeběhl celé hřiště a zkaončil pod ruku Kořínka na vzdálenější tyčku.
18:30
Vyloučen hráč Marek Šmída družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
18:20
Hosté v 6 mají výhodu při signalizovaném vyloučení.
16:54
Hosté jsou v plném počtu.
16:29
Konečně střela, která si to mířila do branky, ale srdnatě do ní zkalekl na poslední chvíli Kotzur.
15:47
Těžko vstřelit gól, když buď netrefíte míček nebo rozmýšlíte se střleou tak dlouho, že vás blokuje bek.
14:54
Vyloučen hráč Martin Adámek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
14:54
A přesilovka i pro domácí.
13:25
Kouba vystřelil nepříjemně přes hráče, ale Janík byl pozorný a chytá.
12:23
Ivan to zkusil skoro ze záporného úhlu, ještě zkoušel dorážet Chvastek, ale Kořínek měl míček pod kontrolou.
10:40
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Richard Klimek (1:3).
10:40
Hned tu další už zamířil lépe a dostal míček až do domácí branky a už to máme o dva góly.
10:30
Hranický si namířil střleu přímo do Janíka.
10:00
Kašparovi se podařilo dostat v oslabení do úniku, ale při střele zapomněl míček za sebou.
09:17
Vyloučen hráč Marek Šmída družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
08:23
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Petr Trulík (1:2).
08:23
Hosté jdou do vedení, Hranický dostal před prázdnou branku a neměl moc těžkou práci při zakončení.
07:16
Klimek střílel dost nebezpečně přes řádku hráčů, Janík dokázal natáhnou míčku do cesty nohu.
04:47
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jan Hranický (1:1).
04:47
Domácí napadali rozehrávku až moc vysoko, takže hosté se dostali do přečíslení, kde Tesárek dostal přihrávku před Janíka a kličkou z otočky ho překonal.
03:57
Naštěstí pro domácí jen boční síťku trefuje Mechel.
02:36
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Radim Ivan, asistoval Bohdan Kopelec (1:0).
02:36
Z volného úderu od levého mantinelu se prosazuje ne příliš prudko ustřleou Ivan.
00:15
V nadějné šanci se ocitl Jakubec.
00:10
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Lukáš Svačinka, Petr Trulík, Adam Tesárek, Richard Klimek, Jan Hranický
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Lukáš Hrubý, Dominik Chvastek, Bohdan Kopelec, Radim Ivan, Marcel Jakubec