1:1
2:2
1:0

Florbal TJ Kobylisy - DDM SANEXCZ Děčín IV 6:5p
2. Jakub Zíka, 9. Matouš Neužil, 30. Ondřej Kočí, 43. Jakub Zíka, 45. Jan Hrdlička, 61. Ondřej Kočí - 8. David Matza, 9. Radek Kužel, 35. Jan Fidler, 41. Radek Kužel, 42. Martin Žáček; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Pavel Dundr 21 - Petr Miško 30; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:2, 1:0;
70:00
Vyjádření trenéra domácích Ondřeje Kočího :Dneska bojovné utkání se šťastným koncem pro nás. Děkujeme divákům.
70:00
Vyjádření vedoucího družstva hostů Petra Miška: Herně první třetina pro nás, druhá třetina pro domácí, třetí třetina každý chvilku tahal pilku. Vyhrál šťastnější.
70:00
Střely v prodloužení: Kobylisy 1, Děčín 1.
60:27
60:27
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Dalibor Michálek (6:5).
60:27
Kočí dobře mířenou střelou rozhoduje zápas!!!!!!!
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Kobylisy 15, Děčín 7.
60:00
59:57
Kočí mohl rozhodnout, bohužel dorážku místo něj trefil dříve soupeř a situaci zachránil.
58:44
Klein ze středu vysílá střelu, Kužel tečí posílá balonek někam hodně daleko.A vysoko.
58:13
Fidler v šanci!
56:50
Starostka po krásné soloakci nastřeluje pouze clonícího Ziku.
56:17
Neužil vystihl rozehrávku hostů, dává na střed na Panenku, ten míří těsně vedle!
55:32
Žáček prověřuje Dundra.
54:42
A další úspěšný zákrok Miška, který vyloženě vyškkrábl konečky prstů střelu Starostky.
53:30
Kužel se Žáčkem se ženou do protiútoku proti jednomu domácímu obránci. Žáček naštěstí nahrávku do prázdné míjí.
53:25
Semerád našel nabíhajícího Neužila, ten trefuje pouze hruď Miška.
52:29
Starostka na Panenku, ten z otočky vysílá projektil na Miška, který balonek vyráží.
51:35
Věchet se Zikou zapluli společně za mantinel.
51:01
Kočí poslal celkem přísně k zemi Petráška.
49:04
Starostka na Hrdličku, Hrdlička na Ziku, ale třetí jmenovaný ani napodruhé Miška nepřekonává.
47:08
Kočí v úniku na Semeráda, následnou střelu vyráží obrana hostů.
44:43
V hale vládne skvělá atmosféra, kterou dotváří bubnování děčínských fanoušků a zároveň i hlasitá podpora vycházející z obou střídaček.
44:06
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Lukáš Panenka (5:5).
44:06
Hrdlička teď vymetl šibenici! A je srovnáno!
42:59
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Filip Janeba (4:5).
42:59
Janeba vysílá střelu z půlky, Miško vyráží, Zika plnou ranou posílá zpět a balonek končí za Miškovými zády!!
41:52
Teď si Dundr připisuje úspěšný zákrok! Děčín je při chuti.
41:06
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Radek Kužel (3:5).
41:06
Žáček teď po přihrávce z rohu od Kužela posílá hosty do dvojbrankového vedení.
40:44
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Radek Kužel, asistoval Zdeněk Vážný (3:4).
40:44
Tentokrát byl Kužel neomylný. Po hezké kombinaci dostává hosty do vedení.
40:28
"hlasité nic" - Kužel nastřeluje tyčku.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Kobylisy 11, Děčín 6.
40:00
39:56
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra bez hokejky.
39:56
Filip teď při cestě pro části své rozpůlené hokejky přistrčil děčínského hráče. Děčín si zahraje další přesilovku.
39:42
Kužela rozeběhlého do brejku zbrzdil Filip.
38:05
Semerád z otočky těsně vedle!
37:45
Probíhá ošetřování Věcheta, snad mu nepříjemného koňára vynahradí sympatická zdravotnice.
36:55
A další prověření Miška, tentokrát z čepele Hrdličky.
36:37
Střelu Filipa vyráží Miško těsně nad!
36:25
Filip vyslal do úniku Kočího, ten zadovkou chtěl vrátit na střed na Filipa, ale doslova do toho skočil Kužel.
35:24
Panenka sám před golmanem, byl ovšem příliš blízko.
34:04
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Jiří Petrášek (3:3).
34:04
Nedáš - dostaneš. Fidler vyslal projektil na Dundra, který díky teči domácího obránce zaplul do branky.
33:24
Starostka sám před Miškem, ovšem sjel mu z čepele balonek. Halou se rozlehlá bolestné "aachhh".
30:19
Jako je to klišé, ale teď se opravdu hra přelévá nahoru dolu. Ani jeden tým tu neztrácí čas dlouhými rozehrávkami, naopak se oba rovnou hrnou dopředu. Na pohled oku lahodící florbal.
29:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Antonín Semerád (3:2).
29:31
Kočí teď po sekanici před soupeřovo brankou protlačil balonek Miškovi za záda!
28:34
Hra se přiostřuje, nestíháme tu sbírat zbořené mantinely. Ani hráče.
27:13
Janeba míjí Zikovu přihrávku při úniku dva na jednoho!
26:52
Pilek teď zblízka prověřil Dundra.
25:18
Kuželova dorážka Matzovy střely naštěstí pro domácí míří mimo branku.
24:24
Janeba ostřeluje Miškovu svatyni ze všech stran.
22:35
Děčín v plných, tato přesilovka domácím žádnou větší akci nepřinesla.
22:05
Děčín hodně poctivě brání přesilovku kobyliských a nepouští je moc do šancí.
20:35
Vyloučen hráč Zdeněk Vážný družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:35
A opět Vážný, tentokrát sroloval Kočího u mantinelu a z přesilovky hostů bude hra 4 na 4.
20:32
Vážný golfákem prověřil Dundra.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Kobylisy 9, Děčín 12.
20:00
19:59
První půlka přesilovky hostů zatím nic většího nepřinesla.
18:51
Vyloučen hráč Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
18:51
Janů se rozčiloval nad rozhodnutím rozhodčích tak vehementně, až je z toho dvojčička.
17:52
Pilek se snažil dotečnout balonek Dundrovi za záda, druhý jmenovaný byl úspěšnější.
17:01
Žáček opět předvádí své umění,
15:07
Kužel v další šanci, rychlou krokovku jen těsně minul.
14:22
Děčín je teď lepším týmem.
12:51
Osamocený Věchet dostal nabito krosem a střílel do prázdné, Dundr se stihl přesunout!
11:49
Domácí jsou teď pod tlakem, Děčín se z toho snaží vytěžit, co se dá.
11:33
Krásná střela Janeby a ještě lepší zákrok Miška!
10:20
Dobře mířenou střelu Kužela vyráží Dundr maskou!
09:50
Teď se do soupeřovic branky místo balonku dostal Kočí.
08:36
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Radek Kužel, asistoval Martin Žáček (2:2).
08:36
Vedení domácích netrvalo dlouho, na druhé straně se po špatném důrazu domácích v brankovišti prosadil Kužel.
08:03
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil bez asistence (2:1).
08:03
Domácí jdou opět do vedení! Neužil doráží balonek za záda Miška.
07:31
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Martin Vybíral (1:1).
07:31
A máme tu vyrovnání. Po zmatcích v domácí obraně Matza ze středu překonává Dundra.
07:20
Závar před kobyliskou brankou, domácí šli střídat během soupeřovy rozehrávky. Jen se štěstím z tohohle nic nebylo.
06:50
Hosté drží balonek za podpory bubnujících fanoušků.
06:19
Teď si Děčín neporozuměl v rozehrávce, vznikla z toho akce domácích 3 na 2, ale hostující obrana situaci uhasila.
05:15
Panenka poslal skákavou přihrávku na Hrdličku do brejku, ten bohužel nestihl zpracoval balonek.
04:30
Mühlbach vystihl rozehrávku soupeře, Miško si připisuje další úspěšný zákrok.
03:55
Střelu Kleina likviduje Dundr.
01:48
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Šimon Paldus (1:0).
01:48
Hrdlička v rohu vybojoval balonek, dává na Palduse, ten vyslal projektil na soupeřovic branku a Zika to tam ještě dopostrčil. Domácí se dostávají do vedení!
00:39
Máme tu první šanci domácích, Zikovo nahození před bránu se snažil Hrdlička dotlačit za Miška.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Vojtěch Klein, Martin Vybíral, Radek Kužel, David Matza, Martin Žáček
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Ondřej Filip, Dalibor Michálek, Antonín Semerád, Matouš Neužil, Ondřej Kočí
00:00
Vážení diváci, vítáme vás u druhého kola vyřazovacích soubojů, kde se kobyliští v Šatna budou snažit navázat na včerejší úspěch a urvat druhý bod série.