3:6
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Spartak Pelhřimov 5:8
12. Adam Balatka, 27. Lukáš Švitorka, 55. Adam Balatka, 58. Štěpán Matěcha, 59. Štěpán Matěcha - 19. Václav Fučík, 20. Jan Knězů, 50. Martin Blažek, 52. Martin Blažek, 55. Petr Poduška, 56. Tomáš Váňa, 57. Václav Fučík, 60. Ladislav Běhounek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 5:4; využití: 0:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 13, Jan Hladík 0 - Jakub Kuchař 27; po třetinách: 1:2, 1:0, 3:6;
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Zajíčka: Dnes hráči ukázali, jak se bojuje v play-off a zapomněli na včerejší nepovedený zápas. Jsme rádi, že jsme vrátili sérii zpátky do Pelhřimova, děkuji výborným divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: Dáváme si "vlastní góly", což rozhodlo oba naše prohrané zápasy. Je to boj, ve středu budeme muset předvést mnohem lepší výkon, ten dnešní byl zatím nejslabší v sérii. Děkujeme divákům za podporu!
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Turnov 12 - Pelhřimov 13
59:33
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:21
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Václav Fučík (5:8).
58:11
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (5:7).
57:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (4:7).
56:08
Turnov to zkouší v šesti bez brankáře.
56:07
Timeout TJ Turnov
56:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Petr Poduška (3:7).
56:07
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Hladík družstva TJ Turnov
55:37
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Jan Knězů (3:6).
54:51
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška bez asistence (3:5).
54:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka, asistoval Vojtěch Hejduk (3:4).
52:48
Další standartka domácích na velkém brankovišti a ... zase nic.
51:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Ladislav Běhounek (2:4).
50:25
Domácí měli při standartce na velkém brankovišti velkou šanci na srovnání, ale nevyužili ji. Utkání nám pomalu směřuje k závěru a je zaděláno na velké drama.
49:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Václav Fučík (2:3).
48:38
Spartak je v obrovském tlaku, Turnov ale zatím skvěle blokuje.
47:55
Vyloučen hráč Adam Balatka družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:28
Vyloučen hráč Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
45:26
V ideální střelecké pozici na ose hřiště se teď ocitl jeden z hostujícího družstva, ale Švec výborně chytá.
44:14
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
41:38
Přitvrzuje se nám, fanoušci jsou ve varu, čeká nás vyhecovaná třetí třetina.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině: Turnov 13 - Spartak 4
37:58
Na hřišti je k vidění zajímavá početní situace 4 na 3.
37:57
Vyloučen hráč Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
36:29
Vyloučen hráč Adam Balatka družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
36:29
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
33:52
Švitorka si položil soupeře, jak na fotbale a s klidem odchází střídat.
30:19
Více ze hry teď mají domácí, Balatka nebezpečně zakončoval z křídla.
26:57
Stav je opět vyrovnaný, stejně jako celé utkání.
26:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Švitorka, asistoval Antonín Palatínus (2:2).
24:52
Domácí dnes ani druhou početní výhodu nevyužili.
22:51
Vyloučen hráč Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:23
Druhá třetina začala ve vysokém tempu, schválně, jestli to týmům vydrží.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině: Turnov 7 - Pelhřimov 4
19:29
Turnov inkasuje po střele z úhlu a Spartak přetáčí stav utkání na svou stranu.
19:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Lukáš Zrzavý (1:2).
18:08
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Tomáš Kocián (1:1).
17:51
S balonkem teď hraje delší dobu Sartak a pokouší se přehrát turnovský obranný blok.
14:21
Spartak si neví s obranným blokem Turnova rady a vyhazuje balonek přes mantinel.
11:35
Balatka si vybruslil do mezikruží a zavěšuje!
11:34
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka, asistoval Patrik Rozkovec (1:0).
08:34
Obrany obou týmů jsou zatím pevné a žádné větší šance jsme doposud neviděli.
06:22
Do přečíslení šli Palatínus se Sekyrou, druhému jmenovanému se ovšem zapletl míček mezi nohy.
04:12
Hned v úvodu utkání se domácím naskýtá možnost přesilové hry, tu začali v netradičním gardu, tak uvidíme, jak to dopadne.
03:19
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:15
Od začátku to vypadá na skvělou diváckou atmosféru. Bubeníci jsou v plné síle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Tomáš Kocián, Václav Fučík, Martin Blažek, Ladislav Běhounek
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Antonín Palatínus, Pavel Sekyra, Vojtěch Palatínus, Lukáš Švitorka, Štěpán Matěcha