1:1
3:3
- : -

FBC Texas Longhorns - Banes Florbal Soběslav 5:6
8. Dominika Kračunová, 35. Dominika Kračunová, 41. Michaela Blovská, 55. Michaela Blovská, 60. Michaela Blovská - 9. Eliška Juhaňáková, 11. Bára Michalová, 37. Lenka Křiklánová, 45. Jana Kadlecová, 47. Markéta Kabešová, 58. Monika Hrnečková; rozhodčí: Jan Šubrt - Jakub Štěpánek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 16 - Pavlína Kozáková 16; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:3;
60:00
59:59
Vyjádření vedoucí Texasu Jiřího Petra: Začátek playoff se nám nepovedl podle představ. Zítra musíme vydržet v tempu a nasazení celých šedesát minut a nedovolit svými výpadky soupeřům snadno skórovat. Věřím, že sérii natáhneme až do úterý.
59:59
Vyjádření vedoucí Soběslavi Táni Pospíšilové: Děkujeme soupeřkám a těšíme se na zítřejší odvetné utkání.
59:59
Počet střel celkově: Texas 20, Soběslav 22.
59:19
Střely ve 3. třetine: Texas 8, Soběslav 8.
59:13
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Blovská, asistoval Jana Kadlecová (5:6).
58:35
Timeout FBC Texas Longhorns
57:42
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Markéta Kabešová (4:6).
54:43
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Blovská, asistoval Kateřina Vránová (4:5).
53:52
Vyloučen hráč Amálie Šťastná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
49:13
Vyloučen hráč Emma Šlopková družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za špatné střídání.
46:06
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Veronika Šraierová (3:5).
44:40
Zase to vydrželo jenom pár sekund...
44:35
Vlastní branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Jana Kadlecová (3:4).
41:00
Hrma s Petrem holky v šatně výrazně nabudili. Teď hraje jiný Texas!
40:33
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Blovská, asistoval Zuzana Purkrábková (3:3).
40:33
Bloumííííí srovnává! Je to opět remíza začínáme znovu.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Texas 5, Soběslav 6.
36:45
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lenka Křiklánová, asistoval Táňa Pospíšilová (2:3).
34:31
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Dominika Kračunová bez asistence (2:2).
34:31
Domča krásně vybojovala míček při rozehře hostů a pověsila! Je to 2:2!
31:25
Chválíme domácí fanoušky. Jsou slyšet! Děkujeme Vám
26:49
Pevná zeď Texasu zblokovala standardku Soběslavi.
25:05
Florbal stojí asi za prd. Na hrací plochu přilétl rohlík. A nebyl ani namazaný...
24:47
Texasnky musí zrychlit střelbu. Vše jde do bloků.
22:30
Brankářka Soběslavi zatím chytí vše co vidí.
20:30
Černá A v přesilovce vystřelila asi čtyřikrát. Bohužel z toho branka nebyla.
19:03
Vyloučen hráč Lucie Vacková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
19:03
Téměř minutová přesilovka Texasu.
18:37
Texasanky jsou nyní mnohem aktivnější. Už chybí jen kousek...
16:15
Blovská další tyč. Chybí centimetry...
15:07
Kadlecová natáhla z 10 metrů. Bohužel jen do tyče.
10:26
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Bára Michalová, asistoval Eliška Juhaňáková (1:2).
09:12
Vyloučen hráč Michaela Vavrochová družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za špatné střídání.
08:00
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Andrea Dostálová (1:1).
07:43
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Dominika Kračunová, asistoval Miroslava Nováková (1:0).
07:43
Texas vede 1:0!
07:40
Texas se dostává ke střelám vcelku bez problémů. Ale chybí jim razance.
04:30
Texasanky se také probudily a vypracovaly si několik šancí.
02:04
Soběslav opět díky standardce natropila plno problémů obraně Texasu.
01:47
Soběslav začíná střelou do tyče ze standardní situace. Kolaříková ví, jak si branku postavit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Jakub Štěpánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Lucie Vacková, Markéta Kabešová, Monika Hrnečková
00:00
Line-up domácích FBC Texas Longhorns: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Kateřina Vránová, Jana Kadlecová, Andrea Černá, Blanka Rosáková, Emma Šlopková
00:00
Dobrý den všem všem příznivcům florbalu. Vrchol sezóny je tady a čeká nás první kolo playoff. Domácí Texas Longhorns hostí Soběslav. Utkání začíná již za pár minut.