0:0
3:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Česká Lípa 9:0
9. Tereza Trunečková, 10. Tereza Urbášková, 10. Radka Kylarová, 14. Natálie Bartošová, 14. Tereza Urbášková, 15. Radka Kylarová, 48. Barbora Šádková, 49. Kristýna Vejvodová, 51. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Petr Bína - Jan Šubrt; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 8 - Denisa Jirásková 22; po třetinách: 6:0, 0:0, 3:0;
60:00
59:59
Komentář hostujícího trenéra, pana Stožického: "Zápas odpovídal rozložení sil po základní části, SKV zalouženě vyhrálo. Gratulujeme a hrozně se těšíme na zítra."
59:59
komentář asistenta domácích, pana Doubka: "V utkání jsme měli převahu a tu jsme přetavili v první vítězství v sérii. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na zítřek. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů."
59:59
A máme tu konec, vinohrady vítězí 9:0. Střely ve třetí třetině SKV 13 - Česká Lípa 2
59:59
Střely celkem: SKV 31 - Česká Lípa 8
58:20
Střela z breaku hostující hráčky, kuchňková kryje.
57:00
Právě probíhají poslední 3 minuty 3. třetiny.
54:33
Kalistová skvěle našla po výběhu nabíhající Trunečkovou, domácí kapitánka trefuje blok
53:35
Skalická si teď dala pár bazénů po nepřesných nahrávkách
52:48
Kalistová se drala před banku, míček jí ale odskákal od hokejky a nezakončila
50:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Natálie Bartošová (9:0).
50:04
Po stejné přesilovkové kombinaci se opět prosazuje Vejvodová
49:45
Vyloučen hráč Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
49:38
Další střela Šádkové vypadla Jiráskové z rukou, na dorážku ale nikdo z domácích nebyl připraven
48:28
48:28
A ta je výrazně úspěšnější než ta první. Vejvodová střelou do odkryté branky zvyšuje na 8:0
48:03
Vyloučen hráč Martina Gembecová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
48:03
Ladies si zahrají druhou přesilovou hru
47:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Barbora Šádková, asistoval Kristýna Vejvodová (7:0).
44:58
Bursová skvěle našla na středu volnou Sladkovskou, střela jí sice nesedla, ale o to víc překvapila Jiráskovou, která míček musela krotit nadvakrát.
43:30
Trunečková opět z uctivé dálky, Jirásková sice měla zakrytý výhled, míček ale směřoval mimo branku
42:22
Lípa se trošku probudila a hrozí u branky Kuchyňkové. Střely jsou zatím ale nepřesné
40:53
Krákorová vyšťourala míček ze souboje u mantinelu a prověřila Kuchyňkovou
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV - 8, Lípa - 4.
40:00
39:30
Sprinterský souboj Vejvodová - Krákorová vyhrává domácí hráčka
39:20
Nyní na zemi Hamerníková, snad to není teda další koleno.
37:39
Pavlíková zpět na hřišti, Bartošová na střídačce
36:39
Minuta z přesilovky pryč, zatím bez vážnější šance SKV
35:39
Vyloučen hráč Petra Pavlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
35:39
Po souboji s Pavlíkovou se velmi těžce ze země zvedá Bartošová. Dneska je to na kolena nic moc zápas očividně
35:28
Hamerníková skvěle utekla hostující obraně, trefuje vzdálenější tyč. Následná dorážka Bursové končí nad brankou
34:35
Cháberové se míček zamotal mezi nohama, ale i tak zvládla vystřelit. Kuchyňkovou ale nepřekvapila
33:40
Gembecová hezky vyřešila situaci 1 na 1 a předkládala spoluhráčce. Kuchyňková s jistotou chytá
32:35
Bartošová se skvěle vrátila a poslala do úniku Hamerníkovou, Jirásková pozorná
31:01
Po úvodní gólové smršti SKV Lípa o něco lépe brání a nevidíme tolik nebezpečných šancí
28:21
Vejvodová míří nad, po dlouhé době se přerušila hra
26:19
SKV rozehrávalo ze zajímavé pozice u hostující střídačky, střelu Bursové blokuje bílo-růžová zeď
25:55
Vinohrady předvedly velmi pěknou kombinaci, střela Vejvodové ale bohužel vůbec nesedla
20:00
Střely v první třetině: SKV - 10, Lípa - 2.
16:20
Tak jsem konečně dopsala všechny góly a můžeme zase pokračovat. Zrovna je u míčku Česká Lípa a rozehrává kousek za polovinou
14:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radka Kylarová, asistoval Lenka Kalistová (6:0).
14:02
Kylarová ve spolupráci s Kalistovou taktéž trefuje prázdnou branku po křižné nahrávce
13:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Urbášková bez asistence (5:0).
13:52
Urbášková naprosto identickou střelou, ale o fous blíž, trefuje bližší vingl
13:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Natálie Bartošová, asistoval Nikola Hamerníková (4:0).
13:43
Hamerníková skvěle našla křižnou nahrávkou nabíhající Bartošovou, která z první trefuje úplně odkrytou branku
12:45
Skalická ukázkově vystála hostující útočnici, poslala do šance Bursovou. Jirásková zasahuje
11:50
U balonku jsou zatím převážně domácí
09:44
09:44
Ihned po buly se hnala žlutá vlna na hostující branku a dostrkala míček až za brankovou čáru
09:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Urbášková, asistoval Petra Kytková (2:0).
09:37
Kytková vystihla rozehrávku Lípy středem a posunula na mantinel na Urbáškovou. Následnou situaci 2 na 1 vzala Urbášková do vlastních rukou a na bližší šibenici zvyšuje náskok
08:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková, asistoval Natálie Bartošová (1:0).