3:4
- : -
TJ Turnov

Florbalová akademie MB - TJ Turnov 7:6
11. Irena Palatínusová, 11. Martina Lamblová, 21. Eliška Mrázková, 32. Kristýna Zelená, 41. Tereza Kabátová, 45. Monika Žapková, 50. Eliška Horáková - 36. Johana Fišerová, 37. Kateřina Vacíková, 43. Kateřina Vacíková, 48. Kateřina Vlková, 52. Marcela Urbanová, 53. Karolína Bittnerová; rozhodčí: Lukáš Husák - Filip Bollardt; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 18; zásahy brankářů: Radka Höflerová 14 - Martina Gécová 24; po třetinách: 2:0, 2:2, 3:4;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: Mladá Boleslav 9, Turnov 8.
60:00
Komentář trenéra domácích: Klasický zápas play-off. Spíš boj, než pěkný florbal. Doufáme, že zítra to bude trochu o něčem jiném.
60:00
Komentář trenéra hostů: Kdybychom nečekali do 35 a foukli to tam s občanskou tak dneska vezeme výhru. 0:1 Nic víc, nic míň.
60:00
59:53
Timeout TJ Turnov
59:53
Turnov to zkusí v šesti.
57:41
Turnov se rozhodně nevzdává a Boleslav si musí dávat pozor na nepřesné přihrávky.
53:02
Závěr tohoto utkání bude ještě zajímavý, Turnov hraje velmi aktivně a vytváří si hodně dobré šance.
52:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Leona Müllerová (7:6).
51:46
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Marcela Urbanová, asistoval Barbora Červová (7:5).
49:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Kristýna Zelená (7:4).
48:34
Senzační zákrok Gécové. Hostující gólmanka teď svůj tým neskutečně podržela.
47:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vlková, asistoval Marcela Urbanová (6:4).
46:37
Nebezpečná střela Vlkové, Höflerová chytá.
46:21
Vyloučen hráč Eliška Horáková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
44:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Monika Žapková, asistoval Tereza Kabátová (6:3).
42:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vacíková, asistoval Leona Müllerová (5:3).
42:45
Povedená kombinace Vacíkové a Müllerové končí dalším gólem Turnova.
40:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Kristýna Sobotková (5:2).
40:45
Ale Kabátová střílí přesně a zvyšuje na 5:2.
40:25
Palatínusová trefuje pouze tyč.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: Mladá Boleslav 11, Turnov 7.
40:00
38:06
Gécovou teď zachránila tyčka.
36:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vacíková, asistoval Johana Fišerová (4:2).
35:19
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Johana Fišerová, asistoval Kateřina Vacíková (4:1).
35:19
Turnov se dočkal prvního gólu v tomto utkání - Fišerová snižuje na 4:1.
34:51
Boleslav se zatím drží u balónku.
34:12
Vyloučen hráč Kristýna Viktorová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:07
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil Irena Palatínusová.
31:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Zelená, asistoval Kristýna Viktorová (4:0).
30:04
Další velká šance Vlkové - tentokrát ke gólu chybělo opravdu málo.
28:25
Sobotková byla úplně volná před turnovskou bránou, ale přihrávka se k ní nedostala.
27:15
Střela Viktorové jde těsně nad turnovskou bránu.
25:49
Urbanová v gólové šanci, ale netrefila to přesně.
24:08
Palatínusová na Žapkovou a Gécová si připisuje další úspěšný zákrok.
22:34
Boleslavským hráčkám teď trochu komplikují život nepřesné přihrávky, nicméně Turnov z toho zatím žádnou výhodu nevytěžil.
20:49
Tuhle střelu neměla Höflerová vůbec pod kontrolou, ale turnovské hráčky se k dorážce nedostaly.
20:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Kristýna Sobotková (3:0).
20:11
Tak to bylo rychlé. Již po 11 vteřinách zvyšuje Boleslav na 3:0.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: Mladá Boleslav 11, Turnov 5.
20:00
19:44
V závěru první třetiny je mnohem aktivnější Turnov, ale skóre zůstává i nadále beze změny.
16:48
Střela Vlkové jde těsně vedle boleslavské brány.
14:40
Po nepřesné přihrávce ztrácí Florbalová akademie balónek a hned je z toho velká šance Turnova.
13:43
Se střelou Fellerové si hostující gólmanka bez problémů poradila.
13:09
Mrázkové střílí těsně vedle turnovské brány.
10:55
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martina Lamblová, asistoval Eliška Horáková (2:0).
10:55
Po další krásně sehrané akci odskakuje Florbalová akademie do vedení o dva góly.
10:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová, asistoval Kristýna Sobotková (1:0).
10:15
Kombinace Palatínusové a Sobotkové a máme tu první gól.
08:36
Teď se nám vyrovnal i počet přesilovek - po faulu Horákové má Turnov k dispozici další přesilovou hru.
08:35
08:28
Vacíková střílí těsně nad boleslavskou bránu.
07:47
Ani Turnovu se nepodařilo využít početní výhody a stav utkání zůstává i nadále 0:0.
05:47
Tentokrát vyloučení na straně Boleslavi a i Turnov si vyzkouší přesilovou hru.
05:46
Vyloučen hráč Martina Lamblová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
05:37
Turnov úspěšně ubránil i své druhé oslabení.
05:08
Palatínusová se bohužel k zakončení nedostala a z boleslavské přesilovky zbývá posledních pár vteřin.
04:32
Turnovským hráčkám se zatím daří blokovat všechny střely.
03:22
První přesilovku domácí hráčky nevyužily, nyní budou mít druhý pokus.
03:18
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:25
Hostující gólmanka teď zlikvidovala velkou šanci boleslavských hráček.
01:17
Budeme sledovat první dnešní přesilovku v podání Florbalové akademie.
01:16
Vyloučen hráč Pavla Klementová družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým,
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Karolína Exnarová, Kateřina Vacíková, Johana Fišerová, Karolína Bittnerová, Leona Müllerová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Tereza Kabátová, Monika Žapková, Kristýna Sobotková, Irena Palatínusová, Eliška Horáková