2:2
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Florbalová akademie MB 3:10
27. Pavla Klementová, 59. Karolína Koťátková, 60. Nela Škopánová - 1. Eliška Mrázková, 4. Irena Palatínusová, 10. Eliška Mrázková, 13. Eliška Horáková, 14. Eliška Mrázková, 18. Tereza Kabátová, 22. Kristýna Sobotková, 26. Eliška Mrázková, 48. Eliška Mrázková, 52. Irena Palatínusová; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Eva Horáková 15 - Radka Höflerová 9; po třetinách: 0:6, 1:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů p.Kárníka : Zápas byl spíš hodně o boji a o morálce nenechat se vyhecovat a oplácet tvrdé zákroky. Zvládli jsme to a jedeme dál. Díky holkám a našim divákům a díky i soupeřkám.
60:00
Komentář trenérky domácích Urbanové - Zápas jsme bohužel prohrály již v první třetině. Kritické byly především souboje 1 na 1. Tímto bych chtěla především poděkovat všem hráčkám za celou sezónu a Kubovi za pomoc. Dále děkuji Všem fanouškům, pořadatelům za podporu a pomoc. PS: Vrátíme se ještě silnější a nevyměknem!!!
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 6 Florbalová akademie MB - 9
59:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Nela Škopánová, asistoval Leona Müllerová (3:10).
58:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Koťátková, asistoval Leona Müllerová (2:10).
58:20
Goooool!
53:30
Vyloučen hráč Karolína Exnarová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
52:15
Kromě vyloučení a následného gólu a uzavření slavné desítky se nic zajímavého nestalo.
52:14
Omlouvám se, musel jsem se na chvíli chopit časomíry.
51:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová bez asistence (1:10).
48:20
Vyloučen hráč Johana Fišerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:36
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Kristýna Sobotková (1:9).
45:48
Turnov úspěšně ubránil oslabení.
43:48
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
43:48
Mullerová nekompromisně zneškodnila svou soupeřku.
41:48
Protiútok hráček MB zastavila Mullerová (s přehláskovaným u).
40:01
Třetí třetina byla právě zahájena. Úvodní buly vyhrály domácí hráčky.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 3 Florbalová akademie MB - 7
39:00
Čeká nás poslední minuta druhé třetiny. Dočkáme se ještě gólu?
36:02
Nic se neděje. Hra je velmi rozkouskovaná a není co zajímavého psát.
32:31
Velká šance pro Bittnerovou. Měla před sebou prázdnou branku, kterou trefila, ale gólmanka hostujících hráček se stačila vrátit a helmou vyrazila střelu Bittnerové.
31:02
Opět jsou to hráčky MB, které drží míček a vrhají se do útoku.
29:29
Hráčky Turnova se po delší době dostaly k míčku a snaží se o nějakou kombinaci, která by vedla k dalšímu gólu.
28:34
MB opět na míčku.
27:56
Hra se nám lehce uklidnila.
26:40
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová, asistoval Barbora Červová (1:8).
26:40
Konečně jsme se dočkali!! Klementová střelou od modré prostřelila vše co jí stálo v cestě a turnovské hráčky mohou slavit poprvé v zápase.
25:44
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Tereza Kabátová (0:8).
25:44
A hostující hráčky dobyly branku Horákové a Mrázková si připisuje již 4. branku na své konto v tomto utkání.
24:32
MB pokračuje v obléhání turnovské branky.
23:58
Tyč! Zazvonila za Horákovou.
21:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Monika Žapková (0:7).
21:42
Goool. Slaví fanoušci hostujícího celku.
21:23
Tradiční turnovská sekaná.
20:01
Druhá třetina byla právě zahájena. Úvodního buly se zmocnily hráčky MB.
20:00
20:00
19:59
První třetina končí. Střely v první třetině: TJ Turnov - 3 Florbalová akademie MB - 9
19:00
Máme tu poslední minutu první třetiny.
17:37
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová bez asistence (0:6).
17:37
Po samostatné akci až od vlastní branky zvyšuje již na 6:0 Kabátová.
15:24
Turnov se vůbec nemůže usadit v útočném pásmu. Kombinace končí většinou u první až druhé přihrávky.
13:34
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Kristýna Viktorová (0:5).
13:34
A první hattrick utkání je na světě. Mrázková využívá přesilovou hru a kompletuje hattrick.
13:19
Vyloučen hráč Pavla Klementová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:19
Klementová u mantinelu srazila protihráčku na hrací plochu a rozhodčí zvedá ruku. Bude se vylučovat.
12:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Kristýna Viktorová (0:4).
12:42
Konečně je u gólu někdo jiný než duo Mrázková-Palatínusová.
09:44
09:44
Nedáš dostaneš v praxi! MB z protiútoku zvyšuje již na 3:0. Mrázková se zřejmě dobře vyspala, protože byla zatím u všech gólů.
09:38
Vlková v obrovské šanci prováhala okamžik na střelu když šla sama na gólmanku hostujících hráček.
07:43
MB je i nadále aktivní na míčku i bez něj a hráčky Turnova se dostávají neustále pod tlak.
05:30
Můžeme si všimnout, že domácí tým zamíchal se sestavou, protože Vlková operuje na hrotu.
03:55
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová, asistoval Eliška Mrázková (0:2).
03:55
Horáková znovu loví ze sítě. Palatínusová si s Mrázkovou nyní prohodily role a zvyšují na 2:0.
02:41
S hráčkami MB přicestovala do Turnova i velmi početná skupina fanoušků, kteří již od začátku podporují velmi aktivně svůj tým.
01:54
Hráčky MB jsou od začátku velmi aktivní a snaží se navýšit náskok.
00:19
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Irena Palatínusová (0:1).
00:19
A máme zde první branku utkání o kterou se postarala Mrázková, i když trochu se štěstím, ale přeci jenom je to gól.
00:01
Utkání bylo právě zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Tereza Kabátová, Monika Žapková, Kristýna Sobotková, Irena Palatínusová, Eliška Horáková
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Eva Horáková; hráči v poli: Karolína Exnarová, Leona Müllerová, Kateřina Vacíková, Johana Fišerová, Karolína Bittnerová