0:0
1:3
- : -

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - Bulldogs Brno 1:4
59. Veronika Martincová - 7. Pavlína Bačová, 47. Pavlína Bačová, 55. Linda Detková, 60. Pavlína Bačová; rozhodčí: Marek Lačňák - Kryštof Máder; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Tereza Harčárová 22 - Sabina Dvořáčková 15; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:3;
60:00
Počet střel ve 3 části : domácí 7, hosté13. Celkově 16:25 ve prospěch hostů.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Komínka: Po včerejšku bylo obrovsky těžké hledat síly pro tak náročný zápas, ale o to klobouk dolů jak skvěle dneska holky hrály a bojovali, diky nejen za dnešní zápas, ale i za celou sezonu, je skvělé sledovat jak se každým tréninkem zlepšujete dik holky
60:00
Komentář trenéra hostů: Jsme rádi, že jsme dneska vyhráli a ukončili sérii, která byla velice těžká. Soupeř nám nedal ani centimetr plochy zadarmo, byl rychlý a do obrany velice dobře připravený. Tato série nás dobře herně připravila do dalších zápasů. Děkujeme
60:00
59:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Tereza Halaštová (1:4).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:35
Domácí se přece jen dočkaly a snižují skore na 1:3.
58:24
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Martina Horáková (1:3).
57:44
Domácím se risk zatím nevyplácí. Hosté trpělivě brání.
57:19
Domácí odvolávají brankáře a získávají výhodu dvou hráčů navíc.
57:11
Vyloučen hráč Simona Némethová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
56:43
Domácí hráčky i přes nepříznivé skóre nadále bojují.
54:51
Po ztrátě míčku za brankou se hosté dostali do střelecké pozice. Sama před brankou zakončila akci Detková.
54:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Simona Némethová (0:3).
53:42
Harčárová (Aligators) dobrým zákrokem drží naději.
53:00
Závar před brankou domácích. Obraně se podařilo hrozbu odvrátit.
51:37
Baranová (Aligators) z osy hřiště mijí branku.
50:52
Harčárová (Aligators) se štěstím udržela míček mimo branku.
49:58
Hráčky Bulldogs kontrolují hru.
47:11
Baranová (Aligators) střelou z poloviny hřiště překvapila a míček jen těsně mijí branku.
46:50
Po rozehrávce z rožku se ke střele dostala Drápalová (ALigators). Brankářka v klidu zasahuje.
46:21
Dnešnímu utkání přihlíží 103 diváků. Děkujeme!
46:20
Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
46:20
45:21
Závar před branou domácích. Míček jen se štěstím nepřešel přes brankovou čáru.
44:45
Střelu Halaštové (Bulldogs) si brankářka Harčárová vychutnala.
43:40
Manová (Aligators) se dostala k zakončení. Brankářku Dvořáčkovou však nepřekvapila.
42:55
Obě mužstva si jsou vědoma důležitosti následujících minut.
41:50
Domácí musí v poslední třetině zabrat. Pokud dnes prohrají, znamenal by to konec sezony.
41:00
Úvod poslední třetiny se nese ve stejném duchu jako ty předchozí.
40:01
Míčku se po úvodním buly ujímají hosté.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: domácí 4, hosté 5.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:08
Baranové (Aligators) se nepodařilo z bezprostřední vzdálenosti vypálit.
36:15
Oba týmy se v dosavadním průběhu prezentují vcelku disciplinovanou taktickou hrou.
35:11
Domácím se podařilo přečkat oslabení.
34:58
Manová (Aligators) vybojovala míček na polovině hřiště a šetří svému týmu drahocenné vteřiny.
34:15
Domácí oslabená formace odolává náporu hostí.
33:12
Po vyloučení Hanusové (Aligators) budeme svědky přesilové hry hostí.
33:11
Vyloučen hráč Anna Hanusová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:17
Tak jako včera jsme svědky vyrovnaného utkání.
30:00
Střela Bačové (Bulldogs) jen o několik centimetrů mijí branku Harčárové.
29:32
V polovině zápasu hra neztrácí na tempu.
27:40
Domácí si během přesilové hry vytvořili několik šancí. Většina z nich neskončila v brance díky zákrokům Dvořáčkové.
27:29
Hosté hrají v plném počtu.
26:48
Dvěma dobrými zákroky drží hostující Dvořáčková svou neprůstřelnost.
26:17
Domácím dovoluje početní výhoda delší pobyt na polovině soupeře.
25:30
Školáckou chybou oslabuje Komínková svůj tým.
25:29
Vyloučen hráč Gabriela Komínková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:20
Harčárová (Aligators) pokračuje v sérii jistých zákroků.
22:55
Dalekonosnou střelou hostující Halaštová nenadělala Harčárové příliš vrásek na čele.
21:35
Oba tábory fanoušků dodávají utkání vynikající atmosféru.
21:19
Domácím se až nyní podařilo dostat na soupeřovu polovinu.
20:30
Hosté do druhé třetiny vkročili tou "správnou nohou".
20:01
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Domácí 5, hosté 7.
20:00
19:59
První třetina nám toho víc nepřinese. Těšíme se na pokračování velice zajímavého zápasu.
19:35
V obrovské šanci se ocitla domácí Mátlová. Střelou z bezprostřední blízkosti nevyzrála nad brankářkou Dvořáčkovou.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:37
Střela Bačové (Bulldogs) z poloviny hřiště mijí branku.
17:51
Domácím se nedaří vymanit z náporu hostů.
17:38
Tečovaná střela končí jen kousek nad horní tyčkou branky Harčárové.
16:55
Stará (Bulldogs) osamocená na ose hřiště mijí branku.
15:35
Domácím se nedaří dostávat do šancí.
13:50
Harčárová (Aligators) dobře odhadla situaci a samostatný nájezd Koláčkové ustála.
12:31
Domácí obrana odolává náporu hostí.
11:40
Stále se hraje ve vysokém tempu. Jak dlouho to oba týmy fyzicky vydrží? Toť otázka.
10:00
Harčárová (Aligators) několika dobrými zákroky podržela svůj tým a publikum jí to dává najevo.
08:35
Do palebné pozice se dostala domácí Martincová. Její pokus však dobře zblokovala obrana hostí.
07:10
Obrovská šance na straně domácích. Baranová vyzvala k zakončení Mátlovou. Ta však nedokázala překonat brankářku Dvořáčkovou.
06:05
Bačová (Bulldogs) měla jednoduchý úkol. Míček do prázdné branky po zákroku Harčárové dorazila úspěšně. Vedení se ujímají hosté.
06:04
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Gabriela Komínková (0:1).
05:22
Střela Drápalové (Aligators) příliš škody nenadělala. Z velkého úhlu trefuje hruď brankářky.
04:17
Domácím se příliš nedaří kombinační přechod na útočnou polovinu.
02:50
Sekaninová (Bulldogs) svou střelou z otočky nepřekvapila. Její pokus končí v rukou brankářky Harčárové.
01:35
Hraje se ve vysokém tempu. V rámci vyřazovacích bojů není čas na laxní přístup.
00:50
V šanci se objevila hostující Bačová. Skákavý míček před Harčárovou zkrotit nedokázala.
00:30
Diváci v ochozech nezahálí a bezprostředně po začátku utkání podporují své týmy seč jim síly stačí.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Lačňák a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Anna Bachratá, Romana Bačová, Michaela Sekaninová, Michaela Žáková, Linda Detková
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Pavla Buráňová, Veronika Muselíková, Monika Jahodová, Klára Jahodová, Veronika Králová
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u druhého zápasu prvního kola play off 1. ligy žen v němž se střetnou domácí Pramos Šitbořice FbC Aligators s Bulldogs Brno. Domácí se na palubovce v Křenovicích snaží zvrátit nepříznivý vývoj série poté, co v prvním zápase podlehly hráčkám z Brna 2:3.