2:0
0:2
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - IBK Hradec Králové 2:6
28. Petra Němcová, 37. Petra Němcová - 2. Sabina Labudová, 5. Sabina Labudová, 6. Denisa Drahokoupilová, 14. Sabina Labudová, 44. Markéta Dohnalová, 55. Zuzana Volejníková; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:0 + Lucie Linhartová 5; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 34 - Jana Uhlířová 19; po třetinách: 0:4, 2:0, 0:2;
60:00
58:30
Chyby a nejistota v obraně Světlé a Hradec dál hrozí.
54:57
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Zuzana Volejníková, asistoval Kristýna Šarounová (2:6).
51:50
Střela Kautské letěla těsně nad břevnem.
50:40
Brejk Hradce 3 na 1, ovšem poslední z hráček nedokázala umístit míček do odkryté branky.
49:20
Hraje bojovná a oba týmy mají po pár šancích.
45:13
Další zranění ve světelských řadách, Hradec nesedí a volný čas využil ke druhé rozcvičce.
44:00
Hradec tráví většinu času na útočné polovině, Světlá se moc nedostává k míčku.
43:16
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Eliška Buchalová (2:5).
42:40
Hradec kombinuje, ale Němcová opět zahrozila brejkem.
41:30
Vyloučen hráč Tereza Kautská družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
37:30
Světlá v plném počtu.
36:04
Nádherný únik Němcové ve vlastním oslabení, následně klička do bekhendu a gól.
36:03
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Petra Němcová bez asistence (2:4).
35:30
Vyloučen hráč Aneta Tichá družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:18
Střely Hradce létají buď mimo nebo nad.
33:20
Hradec víceméně usazený na útočné polovině, Světlá hraje na brejky.
29:30
Světlá má v obranné fázi neskutečné štěstí a drží ji i zákroky gólmanky.
27:31
Němcová pro sebe po sólu vybojovala gól.
27:30
24:50
Světlá se probouzí a viděli jsme teď přečíslení Polákové se Sadílkovou, které skončilo nebezpečnou střelou.
22:00
Zatím vidíme hru nahoru dolu, ovšem větší klid na hokejkách Hradce.
20:00
20:00
18:00
Na míčku se drží hráčky Hradce, gólmanka domácích musí zasahovat.
15:56
Hradec v plném počtu.
13:38
Světlá si v přesilovce vytvořila pouze ojedinělou šanci, kvůli vlastním chybám inkasovali a Labudová tím dovršila hattrick.
13:37
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Eliška Buchalová (0:4).
10:56
Vyloučen hráč Lucie Linhartová družstva IBK Hradec Králové na 5 minut za hrubost.
08:40
Perfektní průniková nahrávka na Polákovou, která šla sama na gólmanka, která ji vychytala.
07:30
Krásná kombinace Hradce na první dotek končí pouze na gólmance.
06:20
Střela Kautské, ale pouze vysoko nad.
05:45
Břevno, které trefila Tichá.
05:23
Další gól u kterého zazněla tyčka, nejspíše ta zadní.
05:22
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Drahokoupilová, asistoval Niké Hazuková (0:3).
04:25
Střela Labudové končí od tyčky v brance.
04:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Markéta Dohnalová (0:2).
02:00
Hradec se usadil na útočné polovině, ovšem Světlá mohla zahrozit z brejku.
01:38
První pohledná kombinace hostů končí gólem Labudová doklepla do prázdné branky nabídku Buchalové.
01:37
00:01
Fanklub Hradce fandí již od samého začátku utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Jana Uhlířová; hráči v poli: Jitka Romančáková, Lucie Linhartová, Niké Hazuková, Lenka Řezníčková, Denisa Drahokoupilová
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Klára Petrovičová, Andrea Doležalová, Aneta Tichá, Barbora Blažková, Kateřina Poláková