0:1
2:1
- : -

FC Bučis Team - Florbalová škola Plzeň A 4:3
17. Bruno Sandner, 19. Bruno Sandner, 56. Bruno Sandner, 56. Tomáš Matoulek - 17. Ondřej Valíček, 24. Ondřej Budek, 53. Matěj Surák; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Jan Hlinák 23 - Daniel Mayer 32; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Zahálky : Skvělý florbal z obou stran na který se dalo koukat. Nám vyšel taktický záměr rozložit sílu do tří pětek. Přesto soupeř překvapil, jak dokázal udržet tempo hry pouze ve dvou lajnách. Víme, že nás zítra čeká ještě těžší utkání v Plzni. Poděkování celému týmu za skvělý kolektivní výkon
60:00
Komentář trenéra hostů Romana Suráka: Super utkání kterému nechyběla rychlost a nasazení. Takové je play-off! Napínavý souboj do poslední vteřiny. My se těšíme na zítřejší odvetu a budeme připraveni !!!Fajn večer všem!
60:00
59:58
Vyloučen hráč Tomáš Matoulek družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:05
Poslední minuta třetí třetiny
57:29
Timeout Florbalová škola Plzeň A
55:43
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Tomáš Vondruška (4:3).
55:08
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Tomáš Filip (3:3).
52:04
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Marek Osvald (2:3).
47:51
Hladina napětí v hale stoupá. Některé kontroverzní zákroky aktivizují zúčastněné
44:16
Vyloučen hráč Matěj Petrović družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
28:46
Štědrý v útočném pásmu boří nejen postavení soupeře, ale také předsudek o nesmělosti obránců při útoku
24:07
Hlinák zasahuje pouze reflexivně
23:19
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Marek Osvald (2:2).
23:19
Hosté pokračují v dialektickém vývoji zápasu a vyrovnávají stav
21:53
Hra vykazuje, stejně jako v předcházející třetině, velmi slušné tempo. Divácká kulisa pozitivně facilituje výkon hráčů
20:00
20:00
18:52
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Petr Haspeklo (2:1).
16:50
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Valíček, asistoval Filip Tábořík (1:1).
16:50
Oba týmy v rychlém sledu transformovaly defaultní nastavení gólů na výsledkové tabuli
16:29
15:12
Vyloučen hráč Matěj Zicho družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za bránění ve hře.
13:37
Za zády již překonaného brankáře Plzně zvoní tyč
12:26
Plzenští potenciál výhody jednoho hráče příliš nezhodnotili. Domácí se paradoxně dostali do větších šancí
10:24
Vyloučen hráč Adam Drastich družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
09:37
Hosté právě vystřelili z takřka optimální vzdálenosti. Stav zápasu je však stále bezbrankový
07:43
Bučis předvádí herní iniciativu, Do procesu rozehrávky však zatím příliš kreativních prvků vloženo nebylo
05:53
Šťastně natočená hůl hostujícího hráče odvrátila do branky směřující střelu Bučisu.