5:1
5:2
- : -

FbC Hradec Králové - 1. FBK Eagles Orlová 13:3
5. Adam Středa, 12. Daniel Elicer, 18. Filip Hušek, 24. Matěj Mikšovský, 30. Matěj Mikšovský, 31. Matěj Mikšovský, 34. Martin Šejvl, 39. Adam Hušek, 45. Matěj Mikšovský, 46. Daniel Elicer, 48. Ondřej Erbs, 53. Adam Hušek, 56. Adam Hušek - 33. Tomáš Milerský, 51. Daniel Bitzánek, 54. Jiří Šrámek; rozhodčí: Daniel Jireček - Vojtěch Typl; vyloučení: 7:3; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: David Šimeček 32 - Michal Klučár 14, Filip Kloza 17; po třetinách: 3:0, 5:1, 5:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Děkujeme za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích: Od 1. do 60. minuty koncentrovaný, taktický, bojovný a týmový výkon. Zítra budeme pracovat stejně. Všem díky za utkání. Fanouškům děkuji za skvělou atmosféru. Soupeři přeji šťastnou cestu domů.
59:58
střely 18:16
58:57
Vyloučen hráč Adam Středa družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
58:30
Vyloučen hráč Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
57:17
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
56:12
Máme tu jednu radostnou zprávu pro hradecké fanoušky, kdy se po těžkém zranění kotníku objevuje na palubovce Jonáš Mikšovský
55:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek bez asistence (13:3).
54:54
Hradec malinko polevil na tempu a je to znát, kdy se zatáhli do obrany
53:40
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Martin Tököly (12:3).
53:40
Teď si vybral smolnou chvilku David Šimeček kdy pustil lehkou střelu z půlky
52:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek z trestného střílení (12:2).
51:25
Orlová má opět přesilovku, ale Hradec je kompaktní v obraně
50:50
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
50:22
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Adam Kučera (11:2).
48:42
Tak to je neuvěřitelný jakou má dnes formu David Šimi Šimeček, teď chytil dva jasné góly.
47:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Erbs, asistoval David Šimeček (11:1).
46:22
Vynikající zákrok Šimce přivádí hosty do rozpaků ti už neví jak mu dát gól
45:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Vít Heger (10:1).
45:48
Hradec si opravdu dělá co chce a únik Elíka znamená další gól v oslabení
44:34
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (9:1).
44:34
tak to je neuvěřitelné! Hradec šel 3 na 1 ve svém oslabení a krásně svým 4. gólem Matěj Mikšovský do prázdné brány.
44:26
Vyloučen hráč Michal Urban družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
43:48
Hráčům trochu tečou nervy, aby se jim to nevymstilo v podobě zbytečných vyloučení
42:36
Orlová teď drží balónek a snaží se něco vymyslet proti nepřístupné obraně domácích
39:18
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
38:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Martin Šejvl (8:1).
35:21
Hradec je v tomto zápase jasně lepším týmem, ale Orlová nic nevzdává a pořád předvádí aktivní hru
33:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Adam Hušek (7:1).
33:12
Omlouvám se, že jsem chvilku nepřinášel informace měli jsme malý technický problém
32:49
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Lukáš Milerský (6:1).
30:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Tomáš Černý (6:0).
30:53
Tak tato dvojice hradeckých hráčů je k nezastavení a přidávají další gól
30:05
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
30:05
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
29:52
29:52
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Kloza družstva 1. FBK Eagles Orlová
26:48
Chvilku nepozornosti v hradecké obraně hosté nevyužili
26:07
Samostatný únik Orlové zastavuje krásným zákrokem David Šimeček a stále drží nulu na svém kontě.
25:11
Hradec a Orlová hru přitvrzují a našim fanouškům se to líbí a dávají to najevo svými hlasivkami
23:31
23:31
Krásná kombinace na jeden dotek v podání celé pětky kde byl na konci akce gól do prázdné brány v podání Matěje Mikšovského.
21:41
Skvělý obranný blok Andreje Tibenského
20:01
zahájena 2. třetina. Tak uvidíme s jakou taktikou nastoupí oba týmy.
20:00
20:00
19:59
Střely 13:7
17:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Tomáš Černý (3:0).
17:40
Skvělá sólo akce Filipa Huška znamená krásný gól.
15:42
Kombinace Orlové znamenala pár nebezpečných střel, ale David Šimeček skvělými zákroky podržel svůj tým.
14:32
Vyloučen hráč Jonáš Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
14:32
Druhá šance pro Orlovou v podobě přesilovky.
13:34
Orlová za celou přesilovku nevystřelila na branku
12:39
Orlová drží hradecké v kleštích, ale Hradec svoje první oslabení hraje naprosto ukázkově a drží se pokyny trenérů
11:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval David Šimeček (2:0).