0:3
1:1
- : -

Florbal Sokolov - SK Florbal Benešov 1:7
47. Tomáš Abrhám - 8. Marek Vachoušek, 11. David Lukáš, 17. Petr Tůma, 31. David Lukáš, 33. Vojtěch Pavlíček, 39. Miloš Vojtíšek, 42. Martin Jaeger; rozhodčí: Michal Žáček - Tomáš Kapr; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 19 - Lukáš Brož 20; po třetinách: 0:3, 0:3, 1:1;
60:00
Střely v 3. třetině: Sokolov 9, Benešov 8
60:00
Komentář trenéra domácích: Soupeř hrál výborně, o tom žádná, postrádal však elementární slušnost. Hlášky o cigánech a podobně jsou už i na mě moc. Ale to je věc každého sportovce. My jsme prohráli sami a to nic nezmění.
60:00
59:19
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
46:21
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám bez asistence (1:7).
41:36
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Marek Garreis (0:7).
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: Sokolov 4, Benešov 8
40:00
39:47
Hostující útočník dohrál domácího brankaře, který je nyní ošetřován.
38:11
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Ladislav Vorel (0:6).
32:44
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Pavlíček, asistoval Ondřej Novotný (0:5).
30:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Ladislav Vorel (0:4).
26:52
Vyloučen hráč Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
21:50
Vyloučen hráč Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Sokolov 8, Benešov 10
20:00
19:50
Ke konci třetiny domácí zatlačili hosty na jejich polovinu, ale toužebná branka z toho nepadla.
17:05
Vyloučen hráč Pavel Hýbek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
16:49
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval David Lukáš (0:3).
14:57
Hosté jsou stále více na míčku, domácí jako by byli všude o krok později.
10:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš bez asistence (0:2).
09:29
Vyloučen hráč Petr Gasparik družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:56
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Petr Tůma (0:1).
07:15
Zatím jsou více na míčku hosté, ale domácí zahrozili z ojedinělých protiútoků.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Tomáš Kapr.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Martin Jaeger, Ladislav Vorel, Marek Garreis, Marek Vachoušek
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Heczko; hráči v poli: Matouš Tesař, Jan Šafránek, Pavel Batista, Petr Gasparik, Štěpán Mosler
00:00
Vítáme Vás u dnešního zápasu. Venku lije jako z konve s doprovodem vichřice. Několikrát již v hale vypadl elektrický proud, doufejme tedy, že se počasí umoudří a zápas proběhne bez vynucených přestávek.
00:00
Za chvíli to začne. Poprvé v historii budete svědky nadstavbového utkání Divize našeho klubu.