0:3
1:1
- : -

1. FBK Eagles Orlová - FbC Hradec Králové 3:4
7. Adam Kučera, 19. Adam Kučera, 58. Lukáš Louda - 31. Filip Hušek, 36. Filip Hušek, 38. Vít Heger, 46. Tomáš Černý; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 7:5; využití: 1:4; diváků: 125; zásahy brankářů: Michal Klučár 28 - David Šimeček 38; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:1;
60:00
Vyjádření vedoucího domácích pana Lukáše Loudy: část 1: ´´´Včerejší utkání jsme zahráli totální hovno a Hradec zaslouženě vyhrál. Dnes jsme hráli přesně to, co jsme chtěli a podali jsme super výkon. Bohužel nás zradila naše disciplína a zbytečná vyloučení, které nás stálo zápas, protože Hradec dal všechny góly v přesilových hrách, bohužel jsme neproměnili tutové šance a hradecký golman vychytal obě utkání fantasticky.
60:00
Vyjádření vedoucího domácích pana Lukáše Loudy, část 2: ´´Děkuji fantastickým divákům, celému týmu za sezónu. Příští rok se porveme znovu o postup. Děkuji. ´´
60:00
Vyjádření trenéra hostů pana Černého: ´´Výjma 1 třetiny, kdy jsme se dost hledali, musíme být se svým výkonem i výsledkem spokojeni. Zápas rozhodla produktivita v přesilových hrách. Jsme rádi, že jsme dokázali zvládnout první krok. Děkujeme soupeři za férovou sérii. ´´
60:00
59:16
Šimeček chytil jasnou tutovku Tomáše Milerského, neuvěřitelné.
58:49
Jantoš příklepem jen do rukou Šimečka.
58:43
Orlová stále usazena na polovině Hradce.
58:29
Orlová usazena na polovině Hradce a hledá prostor.
57:51
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Tomáš Milerský (3:4).
57:51
A Orlová snižuje. Louda ze střelu propálil vše, co mu stálo v cestě.
57:15
Šimeček opravdu dnes se vyspal s formou. Další střelu Kučery chytá.
56:24
Orlová hledá skulinu v 6 lidech v poli, ale hradečtí obránci vše blokují.
55:33
Černý se za pomocí zdravotníku těžce sbírá ze hřiště, ale vypadá v pořádku.
55:12
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
55:02
Šrámek poslal svou střelu mimo tři tyče.
54:01
Šimeček vychytal Jantoše v samostatném úniku! A následně z dorážky Kučera přestřeluje.
53:01
Vyloučen hráč Tomáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za zdržování hry.
53:01
A tenhle zápas se zvrtnul ve velkou bramboračku a nepublikovatelná slova. Za zdržování hry jde Eagles do oslabení.
50:47
Vyloučen hráč Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra rukou.
50:47
A Hradec si zahraje další přesilovou hru. Za hru rukou si odpočine Tokoly.
49:46
Hradec v plném počtu.
49:24
Neuvěřitelné, co Šimeček pochytá! Kučera mířil do volného prostoru, ale Šimeček je prostě proti.
48:21
Šimeček ramenem proti střele Jantoše.
47:46
Vyloučen hráč David Stružinský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
47:46
A přesilovou hru si zahraje i Orlová. Za hrubost si odpočině Stružinský.
46:45
Adamík - Smilovský - Hudec teď zavřeli Hradec, ale obránci Hradce dnes moc nechybuje.
45:34
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Filip Hušek (2:4).
45:34
Hradec má dnes zničující přesilovky. Hušek našel Černého, který na vzdálenější tyč posílá Hradec do dvoubrankového vedení.
45:26
Louda třikrát ve vlastním oslabení zblokoval střelu Hradce.
44:14
Vyloučen hráč Filip Konkolský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
44:14
Hradec si staví svůj přesilovkový vzorec. Orlové se krátí čas.
43:50
Signalizovaná výhoda pro Hradec. Eagles půjde do 4.
43:09
Kučera ze zátahu poslal nepřesnou střelu. U míčku Hradec.
42:13
Šimeček chytá střelu Tokolyho dvacet nad.
41:52
Bitzánek pouze promáchl, ale dokázal udržet míček pro Eagles.
41:30
Orlová teď žene Orlovou za vyrovnáním, to je rachot!
40:43
Hradečtí obránci zblokovali tři střely do prázdné brány!
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 11:13
40:00
Dnešní utkání sleduje: 125 diváků, děkujeme!
40:00
Úvodní buly pro Orlovou.
40:00
39:24
Hradec teď nikam nespěchá a drží miček na své polovině.
38:26
Šimeček ramenem proti střele Adamíka, Šimeček teď drží Hradec.
38:14
Šimeček opět výborným zákrokem proti střele Loudy.
37:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Adam Ruprich (2:3).
37:09
A Hradec otáčí zápas. Ruprich našel Hegera, který propálil Klučára.
36:31
Mikšovský byl sám na vzdálenější tyči, naštěstí pro Orlovou promáchnul.
35:26
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Vít Heger (2:2).
35:26
A Hradec dvojnásobnou výhodu využívá! Heger opět našel Huška, který podruhé překonává Klučára.
35:13
Vyloučen hráč Jan Adamík družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
35:13
A Orlová jde do tří! Adamík si jde odpykat dvě minuty za hrubost.
34:50
Kučera teď odvedl penzum práce s Tokolym a získali pro svůj tým čas.
33:50
Vyloučen hráč Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
33:50
Lukáš teď sekl Součka a Hradec si zahraje přesilovku.
33:40
Klučár fantasticky proti střele Součka.
32:20
Hradec teď tlačí Orlovou, ta ale brání výborně.
30:42
30:42
A Hradec svou přesilovku využívá. Heger našel na mantinelu Huška, který na vzdálenější tyč propálil Klučára.
29:42
Vyloučen hráč Tomáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra na zemi.
29:42
Přísné vyloučení nabízí Hradci přesilovku.
29:11
Klučár chtěl svým výhozem poslat Šrámka do úniku, ale výhoz přes polovinu postup Eagles zastavuje.
27:40
Klučár fantasticky ramenem proti střele Součka.
27:37
Hušek svou bombou netrefil zařízení.
26:37
26:33
Hušel zblokoval střelu Tomáše Milerského.
25:38
Kučera ztratil míček, aby vzápětí ho vybojoval zpět a poslal lob na Tomáše Milerského, kterého vychytal Šimeček.
24:37
Vyloučen hráč Michal Urban družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
24:37
Urban teď za vlastní bránou posekal Milerského a půjde si odpočinout.
23:51
Čubírka vytěsnil střelu Jantoše.
23:17
Závoda byl pod tlakem, ale v kombinaci s Jantošem si dokázali poradit.
22:37
Gabzdyl zblokoval střelu Součka do prázdné brány.
21:38
Kučera měl na středu trochu prostoru, ale z otočky pálil nepřesně.
21:02
Dalenonosná střela Huška se nevešla mezi tři tyče.
20:14
Souček zachraňuje svůj tým, když zblokoval střelu Tomáše Milerského do prázdné brány!
18:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Jiří Šrámek (2:0).
18:46
Adam Kučera!!! Adam dostal na střed, s ničým se nerozpakoval, vystřelil a propálil vše, co mu stálo v cestě.
18:24
Šimeček maskou likviduje střelu Jantoše!
17:32
Vyloučen hráč Lukáš Čubirka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
17:32
Hradec teď svou vlastní chybou nabídl Orlové třeti přesilovku, když špatně vystřídal.
17:28
Klučár našel schovanou střelu Huška.
16:46
Orlová drží míček na svých hokejkách a hledá skulinu skrz obranu Hradce.
15:43
15:25
Šimeček opět vytahuje Jantošovu dělovku!
14:47
Hradecká obrana drží svou čtveřici a všechny střely Eagles blokují.
14:10
Souček zblokoval střelu Loudy.
13:43
Vyloučen hráč David Stružinský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:43
Eagles se opět dostalo do přečíslení, které u mantinelu řešil Stružinský jen za cenu dvou minut a Orlová si zahraje další přesilovou hru.
13:24
Šimeček měl problémy se střelou Lukáše.
12:53
12:24
Jantoš mířil do horního růžku, ale Šimeček špičkama prstů jeho projektil vytáhl mimo tři tyče.
11:50
Jantoš jen do dvojitého bloku před sebou, obrana Hradce je kompaktní.
10:53
Vyloučen hráč Ondřej Erbs družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
10:53
Smilovský unikal po levém mantinelu, Erbs ho zezadu pozdravil svou hokejkou a přesilovou hru si vyzkouší i Eagles.
10:29
Oba golmani jsou naprosto fantastičtí!
09:46
Lukáš vystihl přihrávku Hradce, ale míček se mu nedokázalo zkrotit.
08:50
Fantastický Grocho! Michal Klučár byl v situaci dva na něho, ale i když si útočníci vyměnili míček, Klučár byl rychlejší.
08:11
Klučár nadvakrát proti dorážkám.
07:46
Tomáš Milerský dostal míček před Šimečka, ten ale vystihl jeho blafák!
07:21
Eagles v plném počtu!
06:56
Středa v obrovské šanci sám před golmanem přestřeluje!
06:01
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera bez asistence (1:0).
06:01
Neskutečná práce Adama Kučery, který ve vlastním oslabení vyhrál osobní souboj, získal míček, vymíchal si obranu a překonává Šimečka tváři v tvář!
05:21
Vyloučen hráč Radek Jantoš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
05:21
Jantoš hasil před svou bránou, ale pouze za cenu dvou minut.
04:53
Oba golmani se teď vytáhli proti střelám z půlky.
04:41
Tomáš Milerský mimo po krosovce Konkolského, škoda.
04:15
Lob na Hudce svého adresáta nenašel.
03:58
Bitzánek vybojoval míček u mantinelu, ale toho dobrým obranným zákrokem odzbrojil Urban.
03:21
Vlášek jen do Tomáše Milerského.
02:51
Hegerovi přeskočil míček přes čepel a u míčku tak Orlová.
02:15
Středa přišel na středu o míček, ale Eagles nabídky nedokázalo využit.
01:43
Šimeček vytahuje dalekonosnou střelu Jantoše.
01:14
Tiberský dokázal stínovat Tokolyho a střelu mu zablokoval.
00:44
Souboj o míček vyhrál Šimeček, který zažehnal nebezpečí.
00:27
Jantoš zaklekl proti přhrávce Součka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Ruprich, Ondřej Souček, Adam Středa, Tomáš Černý, Matěj Mikšovský
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Jakub Závoda, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Radek Jantoš, Jiří Šrámek
00:00
Dobrý podvečer, vítejte u onlajnu mezi domácími Eagles a hosty z Hradce v rámci prvního kola Play Up o Národní ligu!
00:00
Včera se v Předměřicích n.L. odehrál první zápas série, kde jako první v sérii vyhrál domácí Hradec a to 13:3. Nyní je ale na tahu Orlová, aby sérii srovnala a poslala zpět do Hradce. Hned 3 hráči hostů si připsalo včera 4 KB a budou chtít tak uspět i dnes. Využije Hradec mečbol nebo Orlová srovná sérii? To sledujte s námi.
00:00
Nový den, nový zápas. Domácí Eagles má včerejší prohru z hlavy pryč a dnes zabojuje o vrácení série zpět do Předměřic. Na druhé straně hosté si hosté včera vyzkoušeli, že mají střelecký prach a budou chtít sérii ukončit.