1:3
0:3
- : -

Florbalová škola Plzeň A - FC Bučis Team 2:7
13. Matěj Surák, 22. Marek Firla - 20. Bruno Sandner, 22. Michal Soukup, 26. Michal Soukup, 27. Michal Soukup, 50. Jan Štědrý, 53. Tomáš Vondruška, 58. Adam Drastich; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 123; zásahy brankářů: Daniel Mayer 14 - Marek Galajda 29; po třetinách: 1:1, 1:3, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Zahalky: Domácí vstoupili do utkání ještě s větším zaujetím než v prvním zápase a především v první polovině zápasu byli lepším týmem na hřišti. Rozhodujícím momentem zápasu byly naše dvě vstřelené branky v oslabení. Třetí třetinu jsme zvládli skvěle takticky a týmovým výkonem vybojovali druhou výhru. Děkujeme soupeři za dvě kvalitní utkání a fair play hru i ve vypjatých momentech.
60:00
Komentář trenéra domácích (Roman Surák): Dnes jsme vstoupili do zápasu daleko lepe než včera. Změnili jsme pár věcí v rozestavení což fungovalo a přinášelo i šance.
60:00
Bohužel jsme si zápas prohráli sami po hrubkách a gólech, které jsme dostali ve vlastních přesilovkách - 2 goly jsou v takovém zápase opravdu moc! Odehráli jsme 2 zápasy s nejkvalitnějším soupeřem v celé sezóně, soupeř byl velmi dobře takticky připravený a disciplinovaný! Pro nás určitě poučení do dalších zápasů a sezóny!
60:00
Chtěl bych klukům poděkovat za celou sezónu, která nebyla jednoduchá! V neposlední řadě DĚKUJI našim fanouškům za podporu a těším se na sezónu následující! Fajn večer všem a soupeři šťastnou cestu domů.
60:00
57:43
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Drastich bez asistence (2:7).
57:16
Vyloučen hráč Petr Haspeklo družstva FC Bučis Team na 2 minuty za hra bez hokejky.
54:08
Timeout Florbalová škola Plzeň A
52:29
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška bez asistence (2:6).
51:21
Vyloučen hráč Filip Tábořík družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
49:19
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Štědrý, asistoval Jakub Vondruška (2:5).
40:00
40:00
31:14
Vyloučen hráč Jan Pohořalý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za špatné střídání.
28:53
Vyloučen hráč Ondřej Budek družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hrubost.
26:25
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup z trestného střílení (2:4).
25:38
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup bez asistence (2:3).
24:33
Vyloučen hráč Jakub Vondruška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Marek Firla bez asistence (2:2).
21:44
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup bez asistence (1:2).
20:00
20:00
19:53
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Tomáš Vondruška (1:1).
18:03
Vyloučen hráč Matěj Surák družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
12:46
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Adam Drastich, Jan Štědrý, Jakub Vondruška, Tomáš Matoulek, Tomáš Vondruška
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Ondřej Budek, Ondřej Valíček, Filip Tábořík, Matěj Surák, Petr Torma