2:3
6:0
- : -

SK Florbal Benešov - Florbal Sokolov 11:3
4. Ondřej Novotný, 15. Ladislav Vorel, 18. Martin Jaeger, 35. Petr Tůma, 40. Ladislav Vorel, 42. Marek Garreis, 45. Petr Tůma, 46. Petr Tůma, 51. Miloš Vojtíšek, 58. Petr Tůma, 60. Lukáš Brož - 30. Pavel Batista, 31. Patrik Soukup, 35. Petr Gasparik; rozhodčí: Martin Jirka - Jan Šubrt; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Brož 27 - Lukáš Heczko 30; po třetinách: 3:0, 2:3, 6:0;
60:00
Střely po třetí třetině: 12:9
60:00
Komentář hostí: Ikdyž prohra pro nás beztak velký úspěch dostat se do nadstavby. Děkuji soupeři oproti včerejšku krásný sportovní výkon.
60:00
Komentář domácích: Odehrála se výborná série, dnes na nás byla trochu znát včerejší dlouhá cesta, ale utkání jsem zvládli. Děkuji týmu za přístup a soupeři přejeme šťastnou cestu domu.
60:00
59:39
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Lukáš Brož, asistoval Pavel Hýbek (11:3).
57:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval David Lukáš (10:3).
56:54
Vyloučen hráč Pavel Hýbek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
56:48
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil Miloš Vojtíšek.
50:50
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval David Lukáš (9:3).
50:50
Vojtíšek byl přesunut na tento zápas do útoku a je vidět, že tento taktický tah nebyl marný.
45:29
Dvoji Vorel a Tůma jsou zaslouženě ve předních příčkách kanadského bodováni. Dnes obzvláště předvádějí skvělé akce.
45:11
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (8:3).
44:37
44:37
Po hezké kombinaci založené Vojtíškem Tůma dává gól do prázdné brány.
41:21
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Martin Jaeger (6:3).
41:21
Po hezké kombinaci, která byla zakončena Garreisovou střelou se skóre mění na 6:3
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 8:12
40:00
39:45
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval David Lukáš (5:3).
39:45
Napínavou třetí minutu uklidnil Vorel pátým gólem pro domácí.
38:53
Vyloučen hráč Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
34:33
34:33
Střelec ligy ukázal opět své kvality a mění skóre ve prospěch domácích.
34:11
Timeout SK Florbal Benešov
34:11
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Tomáš Abrhám (3:3).
34:11
Sokolov využil šance v podobě přesilové hry a srovnává na 3:3.
32:15
Vyloučen hráč Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování hokejky.
30:23
Hra se po inkasovaném gólu benešovským družstvem stala opravdu vyostřena.
30:04
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Tomáš Abrhám (3:2).
29:53
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Štěpán Mosler (3:1).
24:40
Benešov předvedl několik střel, ale ty nebyly natolik přesné, aby zasáhli branku Heczka.
22:41
Vyloučen hráč Patrik Slezák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
22:41
Karty se obrátily a nyní Benešov odehraje přesilovou hru. Doufejme, že bude stejně úspěšná jako ta hostí.
22:20
Hosté pojali druhou třetinu více střelecky.
21:04
Sokolo využil přesilové hry a snižuje brankový rozdíl na 3:1
20:50
Benešov se vrhl do přesilové hry plný energie a drží krok s 5 hráči hostí.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 11:9
20:00
19:51
Vyloučen hráč Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
19:51
Poslední minuta byla završena vyloučením hráče domácích. Čeká nás zajímavý počátek druhé třetiny.
17:25
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Miloš Vojtíšek (3:0).
17:25
Nedáš, dostaneš! Vojtíšek vyvezl balón po levém mantinelu a dává přihrávku na připraveného Jaegra, a ten z první navyšuje skóre.
17:20
Soukupovi zvoní tyč!
17:00
Sokolov šlape Benešovu na paty, hra se vyostřuje.
15:12
Sokolov nevyužil druhou standardní situaci v řadě a skóre se nemění.
14:18
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (2:0).
14:18
Stačilo pár přihrávek mezi Vorlem a Tůmou a míček je opět v brance Sokolova.
11:56
Brož si umí postavit bránu! Moslerovi zvoní tyč!
10:10
Mosler předvedl skvělou střelu backhandem , ovšem ta nestačila na připraveného Brože.
07:13
Dnešní zápas navštívili fanoušci všeho věku, fandí celá hala. Odchovanci domácího klubu doplňují zvukem bubnu atmosféru zápasu.
05:50
Lukáš David nám dnes ukazuje svoji skvělou techniku. dva hráči nejsou vůbec žádný problém.
05:10
Heczko vychytal střelu Tůmy a hra pokračuje na hokejkách Benešova.
03:17
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Novotný, asistoval Vojtěch Pavlíček (1:0).
03:17
První gól byla Novotného střela ze skrumáže.
03:10
Hra pokračuje v dobrém tempu a je znatelné, že oba týmy dávají do hry vše.
00:56
První střelu zápasu Brož bez problému vychytal a hra pokračuje na hokejkách domácích.
00:01
Počáteční buly vyhrává tým z Benešova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Heczko; hráči v poli: Matouš Tesař, Pavel Batista, Štěpán Mosler, Petr Gasparik, Petr Kleiner
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Miloš Vojtíšek, David Lukáš, Ladislav Vorel, Petr Tůma, Marek Vachoušek