4:1
2:1
- : -

Kanonýři Kladno B - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 6:2
7. Štěpán Křeček, 8. Štěpán Křeček, 9. Štěpán Křeček, 10. Tomáš Koupa, 15. Štěpán Křeček, 20. Tomáš Koupa - 8. Tomáš Rada, 19. Jakub Tošnar; rozhodčí: René Gabesam - Vít Kohout; vyloučení: 2 + Štěpán Křeček 5:1; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Rudolf Michalski ? - David Křeček ?, David Grundza ?; po třetinách: 4:1, 2:1;
26:00
25:00
Vyloučen hráč Tomáš Koupa družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:45
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Koupa, asistoval Erik Weglarz (6:2).
18:54
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Tošnar, asistoval Štěpán Zavoral (5:2).
16:27
Vyloučen hráč Štěpán Křeček družstva Kanonýři Kladno B na 5 minut za vysoká hokejka.
14:25
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Štěpán Křeček bez asistence (5:1).
13:00
13:00
09:53
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Koupa, asistoval Václav Číhal (4:1).
09:53
Střídání brankáře. Nový brankář David Grundza družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
08:55
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Štěpán Křeček, asistoval Michal Dvořák (3:1).
07:32
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Štěpán Křeček, asistoval Erik Weglarz (2:1).
07:26
Vyloučen hráč Tomáš Koupa družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:04
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Rada, asistoval Vojtěch Psohlavec (1:1).
06:44
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Štěpán Křeček bez asistence (1:0).
06:22
Vyloučen hráč Tomáš Fodor družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou René Gabesam a Vít Kohout.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: Tomáš Fodor, Jakub Tošnar, Vojtěch Dobeš, Štěpán Zavoral, Adam Hrdina
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno B: brankář: Rudolf Michalski; hráči v poli: Václav Číhal, Štěpán Křeček, Daniel Hurych, Erik Weglarz, Ondřej Groh