1:4
0:2
- : -

FBK Panthers Baník Ratíškovice - VSK VUT Skurut Hai Brno 1:7
24. Zdeněk Zemský - 5. Michal Repko, 18. Radek Novák, 21. Denis Ligas, 25. Michal Repko, 30. Denis Ligas, 35. Denis Ligas, 45. Radek Novák; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Grufík ? - Jiří Paleček ?; po třetinách: 0:1, 1:4, 0:2;
45:00
44:05
Novák svůj návrat na hřiště oslavil střelou do poloodkryté klece, a využil tak jasnou nabídku od Ligase.
44:04
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Denis Ligas (1:7).
42:00
Na časomíře teď nastaly mírné zmatky, kdy se má vyloučený Novák - se kterým už jsme si mezitím padli do noty - vrátit do hry,
41:28
I přes početní nevýhodu je to ale mančaft skřetích mutantů, kteří i nadále určují tempo hry.
40:36
Vyloučen hráč Radek Novák družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za hrubost.
40:36
Novák teď nechápe za co byl rozhodčími potrestán a upřímně si nám tu na časomíře vylévá srdíčko, snad to Skuruti přežijí bez újmy.
39:00
Paleček teď vytáhl levou nohou nepříjemnou střelu dvacet cm nad zemí, už jsem ho tam viděl!
37:51
Jirka Macháček teď obkroužil bránu a zahrál si tak mimoděk na Wayna Gretzkého, legendu zabrankových situací.
37:00
Zlámalovu střelu z mezikruží chytil gólman jako malinu.
36:26
Trma vrma před bránou Skurut Hai. Zanedlouho už je ale hra přenesena zpátky k Ratíškovicím.
34:58
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Marek Saj (1:6).
34:25
Jirka Macháček teď ťuknutím vyškolil ratíškovickou obranu a poslal míček spoluhráči do rohu hřiště.
34:02
Biolkův naivní pokus bekhendem skončil za mantinelem.
31:01
Čekáme se Zrotičem na gulliverské kongo :D Zrotič tvrdí, že ti z toho zemře žaludek a bíže neurčený počet dalších orgánů.
30:01
Břeťa měl na oběd svíčkovou, teď by si akorát lehl a spal. Tak to dopadá, když navštívíte slavný Slavkovský pivovar.
30:00
30:00
29:53
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Adam Trllo (1:5).
29:30
Zdeněk Póč nápadně připomíná postavu Jiřího Macháčka ze Samotářů.
27:44
Na časomíru se přišel podívat internacionál a absolvent Biskupského gymnázia v Brně - Břetislav Dančák - a popisuje svoje útrapy s hráčem Ivanovic #99, které zná i autor tohoto textu.
26:35
A opět Kundrata, v úniku svůj benkendový pokus neproměnil.
25:30
Kundrata se pokusil nasadit od levého mantinelu brankáři teploměr, ten ale paži, scvaknul k tělu.
24:35
Křižka teď pohrdnul nejprve brejkem, který mu čarovně vychytal golman, poté přestřelil bránu z velkého brankoviště.
24:14
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Petr Běl (1:4).
23:07
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil Zdeněk Zemský, asistoval Jiří Kundrata (1:3).
21:41
Radek Novák teď svou palbou ve směru ratíškovské brány málem popravil mezi oči přihlížejícího sudího, snad se to neprojeví na dalším působení mužů spravedlnosti.
20:39
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Michal Repko (0:3).
18:36
Už jsem zvládnul zapsat svůj první gól a asistenci, juchů.
17:51
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Michal Repko (0:2).
15:59
Zrotičova matka dělá poprvé krůtí guláš a on tady sedí chudák na časomíře
15:00
15:00
Fanklub defenzivního florbalu by měl zatím radost, Skuruti hájí svůj bídný náskok.
15:00
04:21
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Denis Ligas (0:1).
01:09
Vyloučen hráč Martin Jakeš družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za špatné střídání.