1:0
1:3
- : -

Panthers Praha C POWER - Florbal Team Sokol Nebušice 5:8
2. František Novosad, 6. Daniel Škvor, 10. Daniel Škvor, 29. Štěpán Andrle, 35. Martin Eckstein - 3. Jakub Rok, 6. Michal Smutný, 7. Milan Černil, 8. Dávid Hriadel, 15. Milan Černil, 32. Jaroslav Paznocht, 44. Jakub Rok, 45. Milan Černil; rozhodčí: Daniel Přibil - Jakub Tázler; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Chlup ? - Jan Fišer ?; po třetinách: 3:5, 1:0, 1:3;
45:00
44:27
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil bez asistence (5:8).
43:12
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok, asistoval Michal Smutný (5:7).
42:12
Timeout Panthers Praha C POWER
41:20
MIREK LESTI PLOCHU A JDE MU TO VYBORNE
34:38
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Martin Eckstein, asistoval David Ghali (5:6).
34:22
Vyloučen hráč Milan Černil družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
32:22
JE TO NAHORU DOLU
31:56
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jaroslav Paznocht, asistoval Michal Smutný (4:6).
30:00
30:00
28:39
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Štěpán Andrle, asistoval Daniel Bendík (4:5).
15:00
15:00
14:53
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Jakub Rok (3:5).
09:23
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor, asistoval Lukáš Pokorný (3:4).
07:39
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Dávid Hriadel, asistoval Juraj Lupač (2:4).
06:46
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Michal Smutný (2:3).
05:48
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor, asistoval David Ghali (2:2).
05:05
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Ondřej Krejčíř (1:2).
02:14
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok, asistoval Milan Černil (1:1).
01:47
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil František Novosad, asistoval Daniel Bendík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Přibil a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Team Sokol Nebušice:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha C POWER: brankář: Pavel Chlup; hráči v poli: Vít Novotný, Martin Eckstein, David Ghali, Lukáš Pokorný, Daniel Škvor