1:0
2:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 7:2
3. Hana Chaloupková, 5. Hana Chaloupková, 11. Kristýna Jirásková, 12. Barbora Klinerová, 21. Kristýna Krulická, 28. Barbora Klinerová, 32. Monika Škorpová - 6. Lidija Luklynska, 28. Lidija Luklynska; rozhodčí: Dominik Dolejš - Hynek Mošna; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Karolina Bačková ? - Dominika Horáková ?, Eliška Koželuhová ?; po třetinách: 4:1, 1:0, 2:1;
36:00
31:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Monika Škorpová, asistoval Hana Chaloupková (7:2).
27:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lidija Luklynska, asistoval Emilie Skalíková (6:2).
27:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Linda Sováková (6:1).
24:00
24:00
20:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Krulická, asistoval Monika Škorpová (5:1).
14:21
Vyloučen hráč Kristýna Krulická družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Eliška Koželuhová družstva FbŠ Bohemians
12:00
12:00
11:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová bez asistence (4:1).
10:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Jirásková bez asistence (3:1).
05:12
04:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Monika Škorpová (2:0).
02:09
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Hynek Mošna.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karolina Bačková; hráči v poli: Monika Škorpová, Hana Chaloupková, Alice Novotná, Tereza Hořínková, Kristýna Krulická