0:0
0:0
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Boys - SSK Future ZŠ Brána jazyků 0:0
rozhodčí: Adam Krs - Pavel Vítovec; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: David Grundza ? - Radislav Charvát ?; po třetinách: 0:0, 0:0;
26:00
20:06
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Boys
19:50
Brána jazyků je sice v převaze držení míče ale TBC velmi dobře brání , jsme zvědavi kdo dnes rozhodne zápas
18:00
ohromná akce která skončila břevnem , bohužel Brána jazyků nedokázala využit této situace
16:10
hra se přelévá ze strany na stranu a během dnešního dne je to nejpohlednější florbal jaký vidíme.Králův dvůr předvádí důslednou hru a Brána jazyků ukázkově rozdává balony na čepele svýh spoluhráčů
13:00
13:00
11:52
Vyloučen hráč Radovan Strejc družstva SSK Future ZŠ Brána jazyků na 2 minuty za hra na zemi.