5:1
3:0
- : -

FBC Draci Říčany - FBK Fat Pipe Vosy Praha 9:1
8. David Tománek, 18. David Tománek, 18. Tomáš Zicha, 19. Michal Strieženec, 21. Matyáš Pros, 24. David Tománek, 30. Tomáš Tichý, 31. David Tománek, 32. Tomáš Tichý - 24. Miroslav Mestek; rozhodčí: Daniel Fišer - Jan Chuděj; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: František Lerch ? - Jakub Dostál ?; po třetinách: 1:0, 5:1, 3:0;
36:00
35:23
Vyloučen hráč Vítězslav Špok družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
34:47
Vyloučen hráč Kristian Thiel družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
31:17
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Tichý, asistoval Lukáš Humlach (9:1).
30:50
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek bez asistence (8:1).
29:15
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Tichý bez asistence (7:1).
24:00
24:00
23:21
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Jakub Vykouk (6:1).
23:12
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Miroslav Mestek, asistoval Kristian Thiel (5:1).
22:23
Vyloučen hráč Vít Šerý družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
21:47
Vyloučen hráč Ondřej Kubeš družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
20:03
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Michal Strieženec (5:0).
19:07
18:58
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Michal Strieženec, asistoval Matyáš Pros (4:0).
17:50
Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
17:50
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Zicha, asistoval David Tománek (3:0).
17:36
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Ondřej Kubeš (2:0).
17:20
12:00
12:00
07:36
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek z trestného střílení (1:0).