3:1
1:3
- : -

DDM Horní Počernice ORKA - Wizards DDM Praha 10 5:7
1. Tomáš Hruška, 16. Ondřej Čech, 18. Adam Šindelář, 20. Tomáš Hruška, 36. Adam Šindelář - 7. Alex Šorf, 8. Pavel Štutzbart, 11. Pavel Štutzbart, 22. Pavel Štutzbart, 30. Tobiáš Chaloupka, 30. Jan Stádník, 33. David Bouda; rozhodčí: Daniel Fišer - Jan Chuděj; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Filko ? - Martin Louda ?; po třetinách: 1:3, 3:1, 1:3;
36:00
35:45
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Adam Šindelář, asistoval Ondřej Čech (5:7).
34:40
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost.
34:40
Vyloučen hráč Jan Stádník družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
33:53
Timeout Wizards DDM Praha 10
33:53
Timeout DDM Horní Počernice ORKA
32:33
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda, asistoval Robin Běhal (4:7).
31:56
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil David Bouda.
31:13
31:13
29:52
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Stádník, asistoval David Bouda (4:6).
29:50
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:17
Vlastní branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tobiáš Chaloupka (4:5).
24:00
24:00
21:58
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart bez asistence (4:4).
20:56
Vyloučen hráč Robin Běhal družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
19:25
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška bez asistence (4:3).
17:03
15:01
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Ondřej Čech, asistoval Tomáš Hruška (2:3).
12:00
12:00
10:19
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart, asistoval Jan Stádník (1:3).
09:39
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
08:56
Vyloučen hráč Ondřej Čech družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
07:28
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart, asistoval David Bouda (1:2).
06:39
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Alex Šorf bez asistence (1:1).
06:39
Bomba pod víko a je vyrovnáno.
00:52
00:52
Hruška probíhá obranou podobně jako v minulém utkání, tentokrát již s gólovou tečkou.. 1-0 pro Orku!