0:4
3:0
- : -

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - DDM Horní Počernice ORKA 6:5
3. Šimon Mlynář, 9. Jan Vobořil, 10. Petr Novotný, 31. Jan Čarnogurský, 32. Tomáš Humpolák, 36. Jan Janeček - 12. Adam Šindelář, 13. Marek Flutka, 16. Ondřej Čech, 20. Adam Šindelář, 20. Tomáš Hruška; rozhodčí: Daniel Fišer - Jan Chuděj; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Mareš ? - Vít Filko ?; po třetinách: 3:1, 0:4, 3:0;
36:00
35:44
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Jan Janeček, asistoval Petr Novotný (6:5).
34:15
Čech byl po střele tvrdě dohrán a zůstal ležet na kostelecké palubovce. Jeho rodiče ale zcela jistě uklidní informace, že je již na nohou a vrací se zpět do hry.
33:38
Spor o standardku, nakonec balon uvede do hry Kolín.
31:01
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Tomáš Humpolák, asistoval Marek Vácha (5:5).
31:01
5:5!! No sice to nebyla žádná nádhera, ale je vyrovnáno.
30:23
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Jan Čarnogurský, asistoval Tomáš Humpolák (4:5).
30:23
A máme zaděláno na drama! 4:5
29:00
Vyloučen hráč Marek Flutka družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
27:08
v brzké době bych očekával vyloučení, týmy hrají velmi důrazně.
26:01
Obrovské šance na obou stranách a hra nabírá spád
25:23
Orka minula branku o několik málo metrů..
24:00
24:00
23:52
"Hoši tohle není přesilovka, ale v našem případě odpočívaná" znělo ze střídačky Orky...
22:41
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nesportovní chování.
22:41
Při ponechané výhodě brankář rychle vysprintoval na střídačku, ovšem jediný, šestý, hráč Orky si ještě zavazoval tkaničku a tak do hry nemohl rychle naskočit... nyní již přesilovka hostí.
21:40
Po dlouhé době o sobě dává vědět i Kolín, s prudkou střelou si ale gólman poradil.
19:44
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška bez asistence (3:5).
19:44
Naší goal horn překřičel trenér hostů a Orka vede už o 2 góly!
19:18
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Adam Šindelář, asistoval Tobiáš Chaloupka (3:4).
19:18
Osmdesátka hostí parádní střelou získává pro svůj tým vedení.
18:33
Hruška zopakoval svůj pokus, brankář ho tentokrát vychytal vědomě.
17:31
Hruška prosvištěl obranou domácích, ale trefuje pouze helmu brankáře.
15:06
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Ondřej Čech, asistoval Marek Flutka (3:3).
15:06
Šikovná teč ve velkém brankovišti a je vyrovnáno!!
14:03
Míček se na ztratil kdesi za lešením..
12:21
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Marek Flutka, asistoval Adam Šindelář (3:2).
12:21
Orka se prosazuje z rychlého úniku 2 na 1.
12:00
12:00
11:58
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Adam Šindelář bez asistence (3:1).
11:58
Rychlý únik Sindeláře těsně před koncem a máme tu první gól hostí!
09:57
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Petr Novotný, asistoval Jan Janeček (3:0).
09:57
Rychlé přenesení hry za bránou přináší pohledný gól domácího celku.
08:27
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Jan Vobořil bez asistence (2:0).
08:27
Kolín se prosazuje nahozením z půlky, čemuž trenér hostí nechce uvěřit.
08:12
Domácí se snaží kontrolovat míček, ovšem Orka při šanci získat balon napadá velmi aktivně a to dělá Kolínu problém.
04:59
Trestné střílení družstva DDM Horní Počernice ORKA neproměnil Adam Šindelář.
04:59
trestné střílení pro Orku!
04:03
Sekaná před brankovištěm hostí a zajímavá standardka pro Kolín ..
02:17
Kolín využívá šťastného odrazu od břevna a ujímá se vedení!
02:14
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Šimon Mlynář, asistoval Tomáš Humpolák (1:0).