0:3
0:6
- : -

FBC Kralupy n/V - TJ Sokol Královské Vinohrady 0:13
3. Tadeáš Doucha, 10. Pavel Hájek, 14. Jan Pinkas, 15. Šimon Šlemr, 19. Šimon Dušek, 21. Jan Pinkas, 28. Vojtěch Máca, 33. Matěj Šaroch, 34. Jan Otta, 36. Šimon Dušek, 36. Jan Pinkas, 41. Šimon Šlemr, 41. Jakub Jestříbek; rozhodčí: Ondřej Jícha - Martin Mašín; vyloučení: 3:1 + Matěj Šaroch ČK2 + 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Tesař ? - Petr Žitník ?; po třetinách: 0:4, 0:3, 0:6;
45:00
44:53
Vyloučen hráč Tomáš Bohata družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Jestříbek, asistoval Tadeáš Doucha (0:13).
40:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Šlemr bez asistence (0:12).
35:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Hieu Nguyen Chi (0:11).
35:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Dušek, asistoval Jan Otta (0:10).
34:27
Vyloučen hráč Matěj Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady do konce utkání.
34:27
Vyloučen hráč Matěj Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minut za špatné střídání.
33:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Otta, asistoval Hieu Nguyen Chi (0:9).
32:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Marek Paštika (0:8).
30:00
30:00
27:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Jan Otta (0:7).
26:54
Vyloučen hráč Adam Gašpar družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:27
Vyloučen hráč Adam Gašpar družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
20:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Matěj Šaroch (0:6).
18:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Dušek, asistoval Pavel Hájek (0:5).
15:00
15:00
14:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Šlemr, asistoval Tadeáš Doucha (0:4).
13:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Marek Paštika (0:3).
11:30
Vyloučen hráč Jakub Jestříbek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Pavel Hájek, asistoval Šimon Dušek (0:2).
02:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tadeáš Doucha, asistoval Tomáš Petr Martan (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady:
00:00
Line-up domácích FBC Kralupy n/V: brankář: Filip Tesař; hráči v poli: Tomáš Bohata, Ondřej Šimon, Jakub Šebesta, Tomáš Carvan, Jiří Škabrada