2:4
4:4
- : -

PALERMO PŘÍBRAM - FBC Vokovický Šavle 12:9
2. Lukáš Flieger, 2. Aleš Těhle, 3. Filip Fišer, 7. Aleš Bambas, 9. Filip Balek, 12. Filip Fišer, 20. David Stejskal, 24. Zdeněk Císař, 25. Aleš Bambas, 25. Jiří Ureš, 27. Jiří Ureš, 28. Lukáš Flieger - 5. Petr Šavrda, 14. Martin Šustr, 15. Lukáš Lhotský, 18. Josef Kurka, 20. Martin Šustr, 28. Jan Pernikář, 29. Josef Kurka, 35. Martin Šustr, 36. Josef Kurka; rozhodčí: Miroslav Kuf - Miroslav Tomeš; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Schneeberg ?, Jakub Fiala ? - Zdeněk Jehlička ?; po třetinách: 6:1, 2:4, 4:4;
36:00
35:42
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Josef Kurka, asistoval Petr Šavrda (12:9).
34:23
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Martin Šustr, asistoval Petr Šavrda (12:8).
28:37
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Josef Kurka bez asistence (12:7).
28:24
Vyloučen hráč Martin Šustr družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:07
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Jan Pernikář, asistoval Petr Šavrda (12:6).
27:01
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Lukáš Flieger bez asistence (12:5).
26:10
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Jiří Ureš, asistoval Lukáš Flieger (11:5).
25:07
Vyloučen hráč Vladimír Oliva družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za sekání.
24:31
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Jiří Ureš, asistoval Michal Petrásek (10:5).
24:23
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Bambas, asistoval Aleš Těhle (9:5).
24:00
24:00
23:56
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Zdeněk Císař, asistoval Aleš Těhle (8:5).
19:40
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil David Stejskal, asistoval Filip Fišer (7:5).
19:26
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Martin Šustr bez asistence (6:5).
19:26
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Fiala družstva PALERMO PŘÍBRAM
17:22
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Josef Kurka bez asistence (6:4).
14:46
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Lukáš Lhotský, asistoval Josef Kurka (6:3).
13:06
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Martin Šustr, asistoval Vladimír Oliva (6:2).
12:00
12:00
11:32
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Fišer, asistoval Filip Balek (6:1).
08:08
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Balek, asistoval Aleš Bambas (5:1).
06:16
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Bambas, asistoval Filip Fišer (4:1).
04:47
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Petr Šavrda, asistoval Zdeněk Jehlička (3:1).
02:47
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Fišer bez asistence (3:0).
01:14
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Těhle, asistoval Filip Fišer (2:0).
01:02
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Lukáš Flieger, asistoval Michal Petrásek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Kuf a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vokovický Šavle: brankář: Zdeněk Jehlička; hráči v poli: Vladimír Oliva, Petr Dvořák, Lukáš Lhotský, Petr Šavrda, Josef Kurka
00:00
Line-up domácích PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Marek Schneeberg; hráči v poli: Roman Vršecký, Aleš Těhle, Filip Fišer, Aleš Bambas, Filip Balek