1:1
2:3
- : -

Sépiáci Panthers Praha D - Sport Eden Beroun 4:5
10. Vít Halamíček, 16. Petr Lávička, 27. Petr Tomeš, 30. Šimon Baumruk - 9. Martin Mikáska, 20. Jan Šimon, 26. Josef Hrubeš, 33. Martin Mikáska, 34. Martin Mikáska; rozhodčí: Miroslav Kuf - René Gabesam; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Máčala ? - Tomáš Bobok ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:3;
36:00
33:06
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Martin Mikáska, asistoval Daniel Tuček (4:5).
32:54
Timeout Sport Eden Beroun
32:54
Vyloučen hráč Jaroslav Ptáček družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:02
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Martin Mikáska, asistoval Jiří Luňáček (4:4).
29:04
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Šimon Baumruk bez asistence (4:3).
26:13
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Petr Tomeš, asistoval Zdeněk Dryák (3:3).
25:53
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Josef Hrubeš, asistoval Jiří Luňáček (2:3).
24:00
24:00
19:57
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jan Šimon, asistoval Lukáš Leipert (2:2).
16:42
Hra nám poněkud přitvrdila už druhý hráč byl ošetřován během jedné minuty.
15:28
Hráč s číslem 4 nekompromisně proměnil , měl 100% šanci před golmanem Edenu a uspěl.
15:27
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Petr Lávička, asistoval Petr Vobecký (2:1).
14:30
Velký závar před brankou hostů. Brankář se nyní vyznamenal.
12:00
12:00
09:56
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Vít Halamíček, asistoval David Alchimowicz (1:1).
08:48
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Martin Mikáska, asistoval Josef Hrubeš (0:1).
08:29
A máme tu první krvavé zranění zápasu. Hráč Edenu byl lehce zraněn při došvihu hráče od sepiáků .
06:00
Dvě velké šance Edenu a hra se rázem vyrovnala.
03:30
Utkání zatím jasně dominují Sépiáci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Kuf a René Gabesam.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Eden Beroun: brankář: Tomáš Bobok; hráči v poli: Daniel Tuček, Adam Hipča, Lukáš Leipert, Jiří Luňáček, Martin Mikáska
00:00
Line-up domácích Sépiáci Panthers Praha D: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Dan Ježil, David Halamíček, Šimon Baumruk, Petr Lávička, Petr Vobecký