3:3
0:3
- : -

EMCO Cholerics - OLYMP FLORBAL B 4:11
12. Jakub Hajník, 17. Michal Kadlec, 18. Pavel Uher, 23. Pavel Uher - 7. Patrik Čeliš, 7. Jan Šik, 10. Jan Šik, 15. Michal Karban, 15. Matěj Špalek, 17. Jan Šik, 25. David Nesnídal, 28. Tomáš Staněk, 43. Jan Šik, 45. David Jurášek, 45. Patrik Čeliš; rozhodčí: Milan Baloun - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Michal Holan ? - Jan Tomáš ?; po třetinách: 1:5, 3:3, 0:3;
45:00
44:43
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Michal Karban (4:11).
44:37
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil David Jurášek, asistoval Tomáš Staněk (4:10).
44:10
Vyloučen hráč Pavel Uher družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za blokování hokejky.
42:32
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Šik z trestného střílení (4:9).
35:39
Vyloučen hráč Martin Jahoda družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za sekání.
31:10
Vyloučen hráč Jan Šik družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
27:14
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Tomáš Staněk, asistoval David Nesnídal (4:8).
24:29
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil David Nesnídal, asistoval David Jurášek (4:7).
22:23
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Pavel Uher, asistoval Michal Kadlec (4:6).
17:44
16:27
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Šik, asistoval David Nesnídal (2:6).
16:04
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Jan Kadlec (2:5).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Špalek, asistoval David Nesnídal (1:5).
14:22
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Jan Šotola (1:4).
11:44
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Jakub Hajník, asistoval Tomáš Tajer (1:3).
09:05
06:41
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Šik, asistoval Tomáš Staněk (0:2).
06:10
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Václav Lauda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Tomáš; hráči v poli: Václav Lauda, Patrik Čeliš, Michal Karban, Matěj Hojdar, Jan Šotola