2:0
2:2
- : -

OLYMP FLORBAL B - IBK Svatý hole Kladno B 6:2
1. Patrik Čeliš, 5. Michal Karban, 16. Jan Šik, 28. Michal Karban, 41. Jan Šik, 45. David Nesnídal - 43. Tomáš Prchal, 44. Pavel Habada; rozhodčí: Milan Baloun - Filip Gaberdén; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Hejtík ? - Lukáš Mach ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:2;
44:59
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil David Nesnídal, asistoval David Jurášek (6:2).
43:09
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Pavel Habada, asistoval Pavel Hušák (5:2).
42:42
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Tomáš Prchal z trestného střílení (5:1).
41:22
Trestné střílení družstva IBK Svatý hole Kladno B neproměnil Pavel Habada.
40:57
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Šik, asistoval Václav Lauda (5:0).
40:28
Vyloučen hráč Pavel Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za hrubost.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Mach družstva IBK Svatý hole Kladno B
30:00
30:00
27:15
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban bez asistence (4:0).
24:53
Vyloučen hráč Pavel Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:59
Vyloučen hráč Jindřich Buša družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za sekání.
15:56
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Šik, asistoval David Jurášek (3:0).
15:00
15:00
11:33
Vyloučen hráč Pavel Habada družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za sekání.
04:42
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Václav Lauda (2:0).
00:14
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Václav Lauda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Svatý hole Kladno B:
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL B: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Václav Lauda, Patrik Čeliš, Michal Karban, Matěj Hojdar, Jan Šotola