3:0
4:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Slavia Praha 7:0
13. Běla Novotná, 17. Karolina Štandová, 20. Barbora Hajžmanová, 24. Miriam Kaminski, 26. Běla Novotná, 28. Běla Novotná, 30. Eliška Hladíková; rozhodčí: Marek Stojanović - Tomáš Tóth; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Tereza Malá ? - Martina Cihelková ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 4:0;
30:00
29:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Hladíková, asistoval Běla Novotná (7:0).
29:04
Jediní kdo tu vypadá čile jsou děvčata z Bohemky, které za rytmu hudby tancují.
27:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Běla Novotná bez asistence (6:0).
27:01
A další, holky probuďte se! :)
25:40
Timeout FBC Slavia Praha
25:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Běla Novotná, asistoval Eliška Hladíková (5:0).
25:40
Hráčky ze Slávie to zřejmě uspalo a propouštějí další gol.
25:36
Ospalá hra bez života. Chce se mi spát.
23:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Miriam Kaminski, asistoval Konstantýna Klosová (4:0).
21:46
Vyloučen hráč Alexandra Pylypyšynová družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
19:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Barbora Hajžmanová, asistoval Běla Novotná (3:0).
16:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karolina Štandová, asistoval Běla Novotná (2:0).
14:11
Vinohrady se radovaly, ale gól nebyl uznán.
13:44
Další neproměněná střela Slávie.
12:58
12:58
A je to gól!!! Po dlouhém přetahování míčku, se míček dokutálel do brány. Ps zdraví vás Áňa Máňa s Evinou a Lindou
11:00
Holky z Vinohrad i když jsou v oslabení, pořad napadají.
10:00
10:00
09:40
Vyloučen hráč Eliška Hladíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou.
08:30
Slávie střílí na branku ,ale neproměněno
07:45
Vinohrady daly tyčku. Karma!!!
02:58
I když jsou holky ze Slávie v malém počtu, slušně se drží. Asi měly odpočívající přestávku.