0:0
5:0
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město B - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky 9:2
1. Monika Halamová, 2. Klára Němcová, 3. Lucie Tajčmanová, 9. Karolína Stůjová, 23. Monika Halamová, 25. Šárka Černá, 29. Monika Halamová, 30. Anna Davidová, 30. Karolína Stůjová - 6. Adéla Hanesová, 8. Adéla Hanesová; rozhodčí: Marek Stojanović - Tomáš Tóth; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Markéta Sládková ? - Juliana Fajčíková ?; po třetinách: 4:2, 0:0, 5:0;
30:00
29:35
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Lucie Tajčmanová (9:2).
29:07
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Anna Davidová, asistoval Linda Lumbachová (8:2).
28:56
Po luxusní příhrávce Káji Stůjové za kterou by se nestyděly ani extraligové hráčky proměňuje Monča Halamová
28:55
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Monika Halamová, asistoval Karolína Stůjová (7:2).
27:15
Lavička Tigers nastvavuje své vlastní hráčky při standartní situaci, kterou však Kolín neproměnil
27:00
Po rychlé akci od branky Tigers, jde nahrávka od Andy Balcárkové, Káje Stůjové, ale střela Monči Halamové končí nad
24:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Šárka Černá, asistoval Anna Davidová (6:2).
19:20
Bránkářka Tigers Markéta Sládková skvělě vychytává střelu navrátivší SabinySiňorové
16:40
Hráčky Tigers pálí jednu ránu za druhou, své šance ale neproměňují
14:18
Komentář vyloučené hráčky Kolína Sabiny Siňorové, má pocit, že její ruka hrála sama :-)
14:17
Vyloučen hráč Sabina Siňorová družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky na 2 minuty za hra rukou.
13:59
Hráčka Tigers Šárka Černá poslala skvělou zadovou přihrávku na Monču Halamovou, která bohužel míří nad.
11:29
Vysoké tempo stále trvá, zřejmě se hráčky těší na nedělní oběd
10:00
10:00
09:57
Vyloučen hráč Barbora Fialová družstva Ivanti Tigers Jižní Město B na 2 minuty za sekání.
08:19
Po samostatném průniku hráčky Tigers Karolíny Stůjové, které vlastní spoluhráčky vytvořily dálnici na hřišti se mění stav na 4:2
08:18
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Viktorie Pávková (4:2).
07:02
Opět proměněn brejk Kolína a sníženo na na 2:3
07:01
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky vstřelil Adéla Hanesová, asistoval Zdena Táborská (3:2).
05:21
Po rychlém brejku Kolín snižuje na 1:3
05:20
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky vstřelil Adéla Hanesová, asistoval Eliška Tázlerová (3:1).
04:41
Brankářka Tigers Markéta Sládková zlikvidovala tvrdou ránu soupeřky
02:45
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Lucie Tajčmanová bez asistence (3:0).
02:45
Hráčka Tigers Lucie Tajčmanová proměňuje z druhé rány
02:09
Hráčka Tigers Karolína Stůjová pálí nad branku
01:21
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Klára Němcová, asistoval Anna Davidová (2:0).
01:20
Můžeme slíbit, že toto utkání se bude hrát ve vysokém tempu
00:39
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Monika Halamová, asistoval Viktorie Pávková (1:0).
00:39
Zápas rozehrán v rychlém tempu a po bleskové akci vede Tigers
00:01
Při nedělním poledni bude rozehrán další zápas mezi domácími Tigers a hráčkami z Kolína
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Stojanović a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky: brankář: Andrea Semotamová; hráči v poli: Sabina Siňorová, Adéla Hanesová, Eliška Tázlerová, Lucie Klepalová, Zdena Táborská
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město B: brankář: Markéta Sládková; hráči v poli: Karolína Stůjová, Lucie Tajčmanová, Andrea Balcárková, Viktorie Pávková, Monika Halamová