2:1
1:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 5:4
9. Magdalena Kolářová, 10. Kristýna Šlehoferová, 22. Magdalena Kolářová, 23. Magdalena Kolářová, 45. Lucie Lomozová - 2. Denisa Matoušková, 6. Kateřina Kočí, 9. Šárka Bendová, 20. Magdalena Žižková; rozhodčí: Jakub Štěpánek - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Anna Chalušová ? - ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:0;
45:00
44:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Lucie Lomozová, asistoval Kateřina Studeníková (5:4).
44:42
Vyloučen hráč Lucie Denková družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za zdržování hry.
37:38
Vyloučen hráč Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
22:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Magdalena Kolářová, asistoval Dominika Vatahová (4:4).
21:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Magdalena Kolářová, asistoval Kristýna Šlehoferová (3:4).
19:35
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Magdalena Žižková, asistoval Romana Koubová (2:4).
15:00
15:00
12:12
Vyloučen hráč Magdalena Kolářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost.
09:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Kristýna Šlehoferová, asistoval Lucie Lomozová (2:3).
08:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Magdalena Kolářová, asistoval Terezie Lejbová (1:3).
08:21
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Šárka Bendová, asistoval Lucie Denková (0:3).
05:09
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kateřina Kočí, asistoval Lucie Denková (0:2).
01:36
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Denisa Matoušková, asistoval Romana Koubová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Štěpánek a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Anna Chalušová; hráči v poli: Magdalena Kolářová, Alžběta Kopřivová, Dominika Vatahová, Eva Chalušová, Veronika Lízalová