2:2
2:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - TJ Lokomotiva Louny 6:6
14. Jiří Prokop, 15. Lukáš Adam, 16. Jiří Prokop, 28. Jiří Prokop, 31. Lukáš Láník, 44. Jakub Káčerík - 3. Jan Polák, 6. Lukáš Láník, 25. Jiří Klokočník, 30. Jakub Laurich, 32. Jan Polák, 34. Jan Valenta; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Honíšek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Pavel Sarič ? - Radek Marhonz ?; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:2;
45:00
44:29
Timeout TJ Lokomotiva Louny
44:29
Vyloučen hráč Jiří Hladík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování hokejky.
43:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Káčerík, asistoval Jiří Prokop (6:6).
43:31
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
35:57
Vyloučen hráč Jiří Hladík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
33:34
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Valenta bez asistence (5:6).
31:05
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jan Valenta (5:5).
30:20
Vlastní branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník (5:4).
30:00
30:00
29:36
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Laurich bez asistence (4:4).
27:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Marek Pokorný (4:3).
24:22
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník bez asistence (3:3).
22:56
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
15:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Daniel Gerstner (3:2).
15:00
15:00
14:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Adam bez asistence (2:2).
13:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Matyáš Cap (1:2).
05:32
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Jiří Klokočník (0:2).
04:25
Vyloučen hráč Daniel Radkov družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:33
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jiří Klokočník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Honíšek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Radek Marhonz; hráči v poli: Matěj Moravec, Jakub Laurich, Daniel Pešula, Jan Valenta, Lukáš Láník