2:2
1:1
- : -

Florbal Holešov - FbC Floorbee Orel Uherský Brod 4:5
9. Jaroslav Molek, 14. Matyáš Šico, 22. Martin Menšík, 34. Jaroslav Molek - 8. Tomáš Trtek, 11. Tomáš Trtek, 18. František Tvrdoň, 19. Tomáš Trtek, 29. František Tvrdoň; rozhodčí: Roman Janda - Radek Šafář; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Filip Maňas ? - Šimon Lekeš ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:1;
39:00
37:13
Timeout FbC Floorbee Orel Uherský Brod
33:30
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Jaroslav Molek, asistoval Matyáš Šico (4:5).
28:22
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil František Tvrdoň, asistoval Šimon Častula (3:5).
26:00
26:00
21:36
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Martin Menšík, asistoval Jaroslav Molek (3:4).
18:03
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Tomáš Trtek, asistoval František Tvrdoň (2:4).
17:19
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil František Tvrdoň, asistoval Tomáš Trtek (2:3).
13:51
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Matyáš Šico, asistoval Jaroslav Molek (2:2).
13:00
13:00
10:28
10:17
Vyloučen hráč Jaroslav Molek družstva Florbal Holešov na 2 minuty za bránění ve hře.
08:04
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Jaroslav Molek, asistoval Jakub Faulant (1:1).
07:57
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Tomáš Trtek, asistoval Matěj Krpálek (0:1).
06:04
Vyloučen hráč Jakub Faulant družstva Florbal Holešov na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Janda a Radek Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Floorbee Orel Uherský Brod:
00:00
Line-up domácích Florbal Holešov: brankář: Filip Maňas; hráči v poli: Jakub Faulant, Daniel Chlup, Martin Bezděk, Matyáš Šico, Jaroslav Molek