1:3
4:0
- : -

FBC SLOVÁCKO - 1. AC Uherský Brod 10:6
2. Jan Rolenc, 4. Sebastián Bobáčik, 8. Lukáš Blizňák, 13. Josef Blaha, 15. Josef Blaha, 20. Petr Stránský, 33. Petr Stránský, 41. Jiří Chromek, 43. Lukáš Blizňák, 45. Lukáš Blizňák - 2. Jaroslav Saňák, 14. Josef Vintr, 15. Ladislav Mlynář, 22. Jaroslav Saňák, 23. Josef Halík, 30. Martin Bařinka; rozhodčí: Adam Hollósy - Jiří Vidlař; vyloučení: 2 + Sebastián Bobáčik 5:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Kolář ? - Marek Sedláček ?; po třetinách: 5:3, 1:3, 4:0;
45:00
44:56
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Lukáš Blizňák, asistoval Josef Blaha (10:6).
42:58
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Lukáš Blizňák, asistoval Sebastián Bobáčik (9:6).
40:41
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jiří Chromek, asistoval Jan Rolenc (8:6).
32:28
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Petr Stránský, asistoval Marek Körber (7:6).
30:00
30:00
29:05
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Martin Bařinka bez asistence (6:6).
23:35
Vyloučen hráč Sebastián Bobáčik družstva FBC SLOVÁCKO na 5 minut za hrubost.
22:44
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Halík, asistoval Zdeněk Kostelník (6:5).
21:35
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Jaroslav Saňák bez asistence (6:4).
19:10
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Petr Stránský, asistoval Sebastián Bobáčik (6:3).
16:58
Vyloučen hráč Sebastián Bobáčik družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:29
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Ladislav Mlynář, asistoval Zdeněk Krajčovič (5:3).
14:04
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Josef Blaha, asistoval Jan Rolenc (5:2).
13:24
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Jaroslav Saňák (4:2).
12:34
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Josef Blaha, asistoval Lukáš Blizňák (4:1).
08:07
Vyloučen hráč Marek Körber družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za zdržování hry.
07:09
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Lukáš Blizňák, asistoval Jiří Chromek (3:1).
05:11
Vyloučen hráč Josef Vintr družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
03:23
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Sebastián Bobáčik, asistoval Josef Blaha (2:1).
01:28
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jan Rolenc, asistoval Lukáš Blizňák (1:1).
01:05
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Jaroslav Saňák, asistoval Josef Vintr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC Uherský Brod: brankář: Marek Sedláček; hráči v poli: Pavel Manda, Josef Vintr, Martin Bařinka, Zdeněk Kostelník, Zdeněk Krajčovič