1:0
- : -
FLOREC BRNO

FLOREC BRNO - Hornets Brno ZŠ Horní B 1:3
39. Martin Mošat - 1. Tomáš Havlíček, 10. Štěpán Krejčí, 13. Patrik Procházka; rozhodčí: Roman Janda - Jan Ponížil; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Mayer ? - Bořek Králík ?; po třetinách: 0:3, 0:0, 1:0;
39:00
38:43
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Martin Mošat, asistoval Lukáš Císař (1:3).
38:42
Před bránou hostů se udála strkanice, ukončil ji až gól Mošata.
36:23
Dva hráči z Hornets mezi sebou zmáčkli Plisku když chytali letící míček, následně se jeden z nich s Pliskou rozběhl po míčku a oba skončili na zemi.
34:56
Vyloučen hráč Václav Opiol družstva FLOREC BRNO na 2 minuty za nesportovní chování.
22:16
Vyloučen hráč Jindřich Mayer družstva FLOREC BRNO na 2 minuty za špatné střídání.
22:15
Hráč týmu FLOREC BRNO šel střídat mimo ,,střídačku", po půlminutové hádce rozhodčích s jeho týmem si šel sednout na trestnou.
21:45
V tomto zápase se už několikrát ukázala Mayerova silná stránka-nohy
19:07
Dobrá střela Poláška z půlky.
17:10
Císař dal hezkou nahrávku a Pliska ji dorazil, míček však do brány nepadl.
13:00
13:00
12:36
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Patrik Procházka, asistoval Pavel Brückner (0:3).
12:15
Reibla zastavil blok, on škaredě dopadl na záda, ale hned se zase zvedá.
09:25
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Štěpán Krejčí, asistoval Pavel Brückner (0:2).
06:51
Brükner nahrává před bránou Zapletalovi, ten kvůli obraně domácí nezvládl dorážet.
04:21
Hornets prudkými střelami do brány nešetří, všechny končí v bloku nebo v gólmanovi
00:27
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Tomáš Havlíček bez asistence (0:1).
00:01
Buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Janda a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní B:
00:00
Line-up domácích FLOREC BRNO: brankář: Jan Mayer; hráči v poli: Pavel Polášek, Martin Mošat, Jindřich Mayer, Michal Dýr, Jan Pliska