1:0
2:3
- : -

Florbal Torpedo Havířov C - FbC Coyotes Jablunkov  5:7
1. Jakub Vyvial, 4. Jakub Lajczyk, 15. Jakub Vyvial, 25. Daniel Matloch, 28. Daniel Matloch - 2. Josef Krnáč, 5. Zdeněk Letovanec, 7. Daniel Pyško, 10. Pavel Suszka, 25. Pavel Suszka, 30. Lukáš Nieslanik, 36. Patrik Polák; rozhodčí: Lukáš Vaněk - David Zotyka; vyloučení: 3 + Václav Procházka OS:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Bielecki ? - Pavel Kovář ?; po třetinách: 2:4, 1:0, 2:3;
36:00
35:53
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Patrik Polák, asistoval Daniel Pyško (5:7).
35:15
Timeout Florbal Torpedo Havířov C
29:02
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Lukáš Nieslanik, asistoval Martin Chmiel (5:6).
28:25
Časomíra má plné ruce práce, hra se neustále zastavuje a pouští....
27:48
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Daniel Matloch, asistoval Tomáš Halaxa (5:5).
27:48
A začínáme od znovu..... Skóre je vyrovnané, ale hráči už moc ne.... Každý by chtěl vyhrát.
24:29
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Pavel Suszka, asistoval Martin Chmiel (4:5).
24:19
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Daniel Matloch, asistoval Martin Habr (4:4).
24:00
24:00
23:59
Druhá třetina byla plná nervózních pokřiků a nespokojenosti na obou stranách.
19:11
Vyloučen hráč Václav Procházka družstva Florbal Torpedo Havířov C na 2 minuty za sekání.
19:11
Vyloučen hráč Václav Procházka družstva Florbal Torpedo Havířov C - osobní trest.
19:11
Vyloučen hráč Václav Procházka družstva Florbal Torpedo Havířov C na 2 minuty za nesportovní chování.
17:06
Vyloučen hráč Jiří Cibulka družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
16:45
Nahoru, dolů, nahoru, dolů :-)
14:47
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Jakub Vyvial, asistoval Jakub Lajczyk (3:4).
12:00
12:00
11:59
První třetina je za námi a týmy odpočívají na svých střídačkách. Na obou stranách probíhá debata o hře.
09:47
Snad další gól Jablunkova vlije klukům novou sílu do žil...
09:39
07:50
Hra je zmatená a neuspořádaná.
06:41
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Daniel Pyško, asistoval Lukáš Turoň (2:3).
06:18
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva Florbal Torpedo Havířov C na 2 minuty za sekání.
05:40
Kapitán Jablunkova Lukáš Nieslanik svým spoluhráčům na lavičce promlouvá do duše .
05:25
Havířov je pořád na polovině Jablunkova.
04:37
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Zdeněk Letovanec, asistoval Daniel Pyško (2:2).
04:37
Jablunkov vyrovnává, ale Havířov pořád vyvíjí tlak....
03:48
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Jakub Lajczyk bez asistence (2:1).
01:08
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Josef Krnáč bez asistence (1:1).
00:15
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Vaněk a David Zotyka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov : brankář: Jan Marosz; hráči v poli: Lukáš Nieslanik, Zdeněk Havlíček, Pavel Suszka, Martin Chmiel, Jiří Sikora