2:0
- : -
FBC Hranice

SK K2 Prostějov - FBC Hranice 5:2
1. Jakub Godla, 7. Matěj Ošťádal, 23. Petr Frýda, 28. Jakub Godla, 28. Jakub Godla - 7. Denis Mikulecký, 16. Denis Mikulecký; rozhodčí: Ladislav Špaček - Václav Jiruška; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Kouřil ? - Jan Kadlec ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:0;
36:00
30:26
Vyloučen hráč Stanislav Elsner družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
28:03
Vyloučen hráč Tomáš Horáček družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:29
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Godla, asistoval Jan Grepl (5:2).
27:12
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Godla, asistoval Michal Glacner (4:2).
24:00
24:00
22:01
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Petr Frýda bez asistence (3:2).
15:54
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Denis Mikulecký, asistoval Lukáš Sehnal (2:2).
12:00
12:00
06:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Matěj Ošťádal, asistoval Jan Grepl (2:1).
06:11
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Denis Mikulecký, asistoval Dan Kadlec (1:1).
00:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Špaček a Václav Jiruška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice:
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Martin Kouřil; hráči v poli: Jakub Godla, Ondřej Schön, Matěj Ošťádal, Jan Grepl, Michal Glacner