2:2
0:1
- : -

1. FBK Eagles Orlová - FBC OLD Beerboys TJ Libina 3:4
7. Marian Telega, 20. Jan Piprek, 22. Jan Piprek - 7. Lukáš Folwarczný, 20. Lukáš Folwarczný, 22. Lukáš Folwarczný, 36. Lukáš Folwarczný; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:1 + Jan Trefil ČK2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Patrik Alter ? - Pavel Váňa ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:1;
36:00
35:53
Vyloučen hráč Jan Trefil družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina do konce utkání.
35:53
Vyloučen hráč Jan Piprek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
35:32
Trestné střílení družstva 1. FBK Eagles Orlová neproměnil Jan Studenský.
35:31
Timeout FBC OLD Beerboys TJ Libina
35:06
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Lukáš Folwarczný, asistoval Jiří Pluskal (3:4).
35:00
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
24:00
24:00
21:56
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Lukáš Folwarczný, asistoval Aleš Horák (3:3).
21:39
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Piprek, asistoval Marcel Scholz (3:2).
19:53
Vyloučen hráč Michal Sordyl družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
19:33
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Piprek, asistoval Petr Janáč (2:2).
19:11
18:20
Vyloučen hráč Lukáš Marcalík družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za špatné střídání.
15:42
Vyloučen hráč Tomáš Čech družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
06:57
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Marian Telega, asistoval Michal Sordyl (1:1).
06:37
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC OLD Beerboys TJ Libina:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Tomáš Krajčovič; hráči v poli: Libor Kunčický, Michal Sordyl, Jan Piprek, Marcel Scholz