1:3
2:1
- : -

FBC Sokol Písek - TJ Centropen Dačice 3:7
21. Kateřina Zobalová, 37. Lucie Vlachová, 39. Lucie Vlachová - 6. Šárka Šimánková, 8. Adéla Lélyová, 10. Adéla Lélyová, 21. Adéla Lélyová, 23. Barbora Kratochvílová, 29. Adéla Lélyová, 45. Aneta Lisová; rozhodčí: Kamil Vraspír - Petr Holeček; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Emily Žurková ? - Taťána Marková ?; po třetinách: 0:3, 1:3, 2:1;
45:00
44:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Aneta Lisová, asistoval Šárka Šimánková (3:7).
41:45
Vyloučen hráč Aneta Lisová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
38:57
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Lucie Vlachová, asistoval Eliška Bečková (3:6).
36:56
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Lucie Vlachová bez asistence (2:6).
30:00
30:00
28:38
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Adéla Lélyová, asistoval Monika Rosolová (1:6).
22:38
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Barbora Kratochvílová, asistoval Adéla Lélyová (1:5).
22:36
Vyloučen hráč Eliška Bečková družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za sekání.
20:18
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Adéla Lélyová bez asistence (1:4).
20:12
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Kateřina Zobalová, asistoval Markéta Šourková (1:3).
18:54
Vyloučen hráč Marie Sedláková družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
09:45
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Adéla Lélyová, asistoval Adéla Zavadilová (0:3).
07:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Adéla Lélyová, asistoval Romana Tůmová (0:2).
05:37
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Šárka Šimánková, asistoval Adéla Lélyová (0:1).
02:07
Vyloučen hráč Barbora Kratochvílová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice:
00:00
Line-up domácích FBC Sokol Písek: brankář: Emily Žurková; hráči v poli: Eliška Bečková, Markéta Šourková, Lucie Vlachová, Tereza Houšková, Kateřina Zobalová