0:4
2:2
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - VŠO FLORBAL CHODOV 4:9
14. Josef Huňat, 20. Jakub Ucháč, 48. Jan Linhart, 54. Daniel Richtr - 13. Martin Fenik, 15. Petr Majer, 17. Daniel Eremiáš, 24. Ivan Pergler, 26. Sebastian Maxa, 28. Petr Majer, 31. Patrik Chládek, 53. Martin Fenik, 53. Petr Majer; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; diváků: 49; zásahy brankářů: Filip Čermák 23 - Karel Pergler 27; po třetinách: 2:3, 0:4, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů - Ondřej Neuman: "Obě utkání se nám podařila odehrát kvalitně a vesměs dle plánu. Jsem rád, že jsme pracovali velice kvalitně do obrany, podpořeni o brankářské výkony. Dopředu máme rezervy, které nám dva kvalitní zápasy pomohou odstranit. Děkujeme za sérii a jdeme krok po kroku dále."
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Dnes, jako většinu prohraných zápasů v sezóně, jsme prohráli jednou velmi pokaženou třetinou. Děkujeme soupeři za férovou sérii.
60:00
Střely po třetí třetině: SPA: 14 CHO: 10
60:00
58:30
Pergler chytá maskou Richtrovu střelu.
56:20
Čermák drží naději Sparty aspoň trochu při životě.
55:46
Kavan zkoušel znovu projít mezi dvěma hráči Chodova a zase neúspěšně.
54:30
Dufek ze středu minul branku.
53:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Richtr, asistoval Matěj Čermák (4:9).
53:35
Richtr ze zátahu prostřelil Perglera na bližší tyč po zemi.
52:40
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Ivan Pergler (3:9).
52:40
Ani jsem to nedopsal a je tam další gól.
52:25
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Fenik, asistoval Daniel Eremiáš (3:8).
52:24
Bomba od Eremiáše byla zblokována, ale na dorážku byla obrana Sparty krátká.
51:36
Vochyán po odskoku minul branku.
51:35
Vochyán byl vyndat před bránou Chodova. Sparta má volný úder na úrovni skoro velkého brankoviště.
50:50
Oba týmy hrají v plném počtu.
49:42
Kocián šel sám na branku, ale minul branku.
48:51
Máme tu hru 4 na 4.
48:50
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
48:50
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
48:30
Sparta má tlak.
47:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Linhart, asistoval Matyáš Velc (3:7).
47:59
Velc z poza brány našel úplně volného Linharta před bránou a ten zkušeně trefuje.
46:27
Trenér Chodova není vůbec spokojený s výroky rozhodčích.
45:40
Linhart si došel pro faul na půlce soupeře.
44:58
Kavan naznačil pohyb do středu, ale otočil se do mantinelu a následnou střelou minul branku.
44:32
Sparta se nevzdává.
43:48
Čermák situaci 3 na 2 vyřešil kličkou a následnou střelou do gólmana Chodova.
43:10
Neuznaný gól Chodova kvůli vysoké hokejce.
42:40
Chodov se nikam moc nehrne.
42:00
Hráč Chodova ze strany trefuje boční síť.
38:07
Vyloučen hráč Adam Kocián družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
37:08
Kavan v situaci 2 na 1 odmítl dostat gáje.
35:59
Sparta má standartku skoro na velkém brankovišti soupeře.
35:49
Chodov v plném počtu.
35:00
Chodov na balonku v oslabení předvádí pěknou hru.
34:28
Tvrdý souboj v rohu Sparty.
33:49
Vyloučen hráč Matěj Duda družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
33:05
Slušná otočka Šterbáka na vlastní půlce.
31:10
Hráč Chodova trefuje ze strany pouze bližší tyč.
30:29
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Chládek, asistoval Matej Stopka (2:7).
30:00
Kavan se snažil projít mezi dvěma křídly, ale skončilo to fatálem, který naštěstí uhasil faulem u mantinelu.
28:37
Hráč Chodova se snažil přehodit Čermáka, ale přehodil i branku.
27:33
Spartě se momentálně nedaří.
27:26
27:26
Majer se dostal k dorážce a střílí gól.
25:02
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Petr Majer (2:5).
24:58
Kavanovi střely z půlky nejsou moc účinné.
23:58
Šterbák se vydal středem, ale míček ztratil.
23:13
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Ivan Pergler, asistoval Petr Majer (2:4).
21:06
Odskok Šterbáka, ale jeho střela minula branku.
20:00
20:00
Střely po první třetině: SPA: 11 CHO: 11
20:00
19:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Ucháč, asistoval Petr Tlapa (2:3).
19:21
Ucháč se dostal k dorážce po střele z půlky a nekompromisně zakončil.
17:17
Prudká střela Richtra od půlky, kterou se však Spartě nepodařilo dorazit.
16:22
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Jakub Adam (1:3).
16:22
Nahrávka z pointu na stranu a prudká střela k tyčce nad nohu na kterou Čermák nemohl dosáhnout.
16:12
Vyloučen hráč Josef Huňat družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
14:58
Ucháč chtěl dorazit míček do branky, ale trefil jen ruku Perglera.
14:26
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Sebastian Maxa (1:2).
13:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Josef Huňat, asistoval Jan Vochyán (1:1).
13:32
Pěkný signál od Sparty. Vochyán krásně našel z výběhu volného Huňata v předbrankovém prostoru.
12:02
11:10
Vyloučen hráč Matyáš Velc družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
11:05
Kašpar ze strany trefuje tyčku.
09:11
Chodov hraje v plném počtu.
08:30
Pěkná krosová nahrávka na Kašpara, ale ten z první minul branku.
08:08
Kašpar zkusil střelu ze strany.
07:11
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
06:48
Vochyán po souboji v rohu skončil za mantinelem.
06:20
Chodov kontroluje hru a je více na balonku.
04:20
Hráč Chodova se šikovně vymotal od mantinelu do středu a dostal se ke střele.
03:46
Sparta dobře blokuje a hraje důrazně.
02:06
Špaček zastavil protiútok Chodova.
00:55
Riley trefil prvního hráče a chodov zahrozil z rychlého breaku.
00:01
Buly vyhrál Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Jakub Adam, Michal Strnad, Jiří Lebeda, Daniel Eremiáš, Martin Fenik
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Šimon Špaček, Matěj Čermák, Daniel Richtr, Adam Kocián, Martin Remeš