3:1
2:1
- : -

Crazy girls FBC Liberec - K1 Florbal Židenice 7:4
2. Michaela Mlejnková, 6. Klára Leierová, 32. Aneta Foffová, 35. Klára Leierová, 38. Michaela Mlejnková, 50. Michaela Mlejnková, 57. Michaela Mlejnková - 1. Kamila Pravcová, 4. Kateřina Rybníčková, 40. Lucie Romančáková, 59. Andrea Dernerová; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 18 - Karolína Krištofová 16; po třetinách: 2:2, 3:1, 2:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 9 ; Židenice: 9
60:00
Střely celkem: Liberec: 23 ; Židenice: 22
60:00
Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Štěpánová Marcela ; Židenice: Krištofová Karolína
60:00
Komentář trenéra domácích(Tomáš Jakubík): Úleva, úleva, úleva....holkám gratuluji že udrželi extraligu a bude se tu hrát i příští sezonu.Dnes ze začátku velmi vyrovnaný utkání, ale bylo dnes i vidět to kdo tu sérii chtěl vyhrát víc. Holkám děkuji za předvedenou hru a neskutečný morál. Židenicím přeji hodně štěstí do dalších bojů, určitě mají své místo v extralize. JE TO TAM!
60:00
Komentář trenérky hostů \:p.ProuzvéBohužel jsme nedokázali zužitkovat povedený vstup do zápasu a pokaždé jsme soupeře nechali rychle dorovnat. Zatímco v celé sezoně se nám hra v oslabení dařila, v play-down se nám v této činnosti krutě nedařilo, stejně tak v přesilovkách. To spolu s individualitami rozhodlo. Klobouk dolů, co předvedly Hanka Koníčková a Míša Mlejnková. Děkuji aktérům série za vzájemný respekt a gratuluji Liberci.
60:00
59:50
Liberec si i příští rok zahraje extraligu!!!
58:50
Hosté znovu v šesti.
58:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Martina Indrová (7:4).
58:02
Máme poslední dvě minuty do konce zápasu a pro domácí to vypadá hodně nadějně.
57:01
Židenice to opět zkouší v šesti.
56:57
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Adriana Kronychová (7:3).
56:41
Koníčková z dobré pozice netrefuje prázdnou bránu.
56:22
Brno hraje v šesti.
56:19
Timeout K1 Florbal Židenice
56:09
Židenice se ubránily a ještě mají naději.
54:30
Liberec se pomalu přesouvá na polovinu hostí.
54:07
Vyloučen hráč Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:28
Štěpánová opět v akci.
49:36
Hubáčková sama před Štěpánovou, Štěpánová chytá a drží svůj tým.
49:18
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Hana Koníčková (6:3).
49:18
Využito! Liberec odskakuje už o tři branky!
48:28
Domácí si zatím jenom nahrávají kolem bránicí čtveřice, ale nic vážného si nevytvořilx.
47:27
Liberec může svému soupeři odskočit a mít větší klid na hokejkách.
47:26
Vyloučen hráč Kateřina Rybníčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
45:41
Při střeleckém pokusu Bárkové musela Krištofová zasahovat.
39:21
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Martina Indrová (5:3).
39:21
Židenice se vstřelilgól do šatny.
39:05
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:21
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Klára Leierová (5:2).
37:21
Nádherná radost domácích hráček po páté brance.
36:47
Mlejnkovou si pohlídal dvě bránicí hráčky.
34:04
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Michaela Mlejnková (4:2).
33:53
Střelu Koníčkové mohla do brány Kronychová, ale ta nebyla moc důrazná.
31:25
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Aneta Foffová, asistoval Michaela Mlejnková (3:2).
31:25
Domácí využívají přesilovou hru, Foffová doklepla míček za záda hostující brankářky.
30:48
Liberec může poprvé v dnešním utkání jít do vedení.
30:41
Vyloučen hráč Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
28:50
Brno si zatím žádnou vyloženou šanci nevytvořilo.
28:37
Liberec se ubránil, stav zůstal nezměněn.
27:36
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
27:25
Odložené vyloučení, výhoda pro Židenice.
26:40
Mlejnková se pokoušela překonat Krištofovou, ale nebyla moc v dobrém úhlu.
24:27
Hubáčková drsně složila Leierovou na mantinel, ale žádný trest z toho nebyl.
17:38
Žádný z týmu nemá navrch, hraje se nahoru dolu.
15:26
Střelu Leierové vyčapala Krištofová.
13:44
Liberec na míčku, Brno vysoko napadá.
09:49
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil Jitka Drápalová.
09:49
Drápalová trefila pouze boční síťku brány.
08:53
Střelecký pokus Dostalíkové zablokovaly dvě brněnské hráčky.
05:52
Koníčková nastřelila tyč hostující brankářky.
05:00
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Hana Koníčková (2:2).
05:00
Leierová krásně umístila míček do pravého horního rohu.
03:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kateřina Rybníčková, asistoval Kristýna Pospíšilová (1:2).
03:38
Fanoušky Liberce je hned od začátku slyšet.
01:50
01:50
Chyba v brněnské obraně, Koníčková sebrala míček a nahrála na volnou Mlejnkovou a ta se nemýlila.
01:33
Leierová vyslala krásnou střelu z půlky hřiště, Mlejnková se jí snažila doklepnout, ale neúspěšně.
00:07
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Kristýna Pospíšilová (0:1).
00:07
Po pouhých sedmi vteřinách se hosté ujímají vedení, Pravcová do prázdné brány.
00:01
Úvodní bule pro Židenice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Kamila Pravcová, Eva Nečasová, Andrea Dernerová, Lucie Romančáková
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Klára Leierová, Hana Koníčková, Adriana Kronychová, Michaela Mlejnková, Kristýna Zelníčková