1:0
2:1
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - 1. MVIL Ostrava WOOW 4:2
6. Jan Daubner, 40. Petr Kašpar, 51. Tomáš Daniš, 54. Bohdan Kopelec - 18. Václav Jurdzin, 57. Jan Hranický; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Janík 19 - Vojtěch Kořínek 15; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Svačinky: Dneska hodně opatrné utkání, oba týmy si uvědomovali důležitost zápasu, ve kterém rozhodla produktivita domácích a naše neschopnost vstřelit gól. Za mě si myslím že jsme dneska hráli jedno z lepších utkání v sérii, bohužel hloupé chyby v obraně nás stály zápas. gratuluji soupeři k výhře a že nemusí cestovat do Náchoda. Na další pokračování play down jsme důkladně připraveni. díky soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
.Komentář trenéra domácích Vlčka: Utkání nevalné úrovně, rozhodly v náš prospěch dvě povedené střely. Děkujeme soupeři za sérii, kdyby se hrálo na více vítězných zápasů hrajeme až do Vánoc. Děkuji rozhodčím, soupeři a divákům.
60:00
59:59
.Střely po třetí třetině Petrovice-5 Ostrava-11.
57:55
Domácí obrana trochu stagnuje, Janík teď znovu zachraňoval.
56:42
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Filip Slovák (4:2).
56:42
Petrovický hráč dneska už po několikáté namazal hostujícímu hráči. No tentokrát z toho byl gól.
56:17
Janík teď měl několik po sobě jdoucích zákroků.
55:47
Míček se teď mlel před petrovickou bránou.
54:38
Svačinka prokličkoval celou Petrovickou obranu, Janík musel zachraňovat.
53:47
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Tomáš Daniš (4:1).
53:47
Kopelec neuvěřitelně vymetl bránu těsně pod břevno.
52:16
Daniš chtěl rozehrát před bránou a trefil před ním stojícího hráče, připomíná mi to trochu Kariuse teda.
51:18
Kašpar dnes už po několikáté sám na Kořínka, Kořínek pokaždé vykryl hrudí.
50:35
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Bohdan Kopelec (3:1).
50:35
Kopelec si krásně nahrál s Danišem a byl z toho gól.
49:51
Madecký zkoušel kličku, no bohužel ani bránu netrefil.
49:06
Kašpar šel sám na gólmana, Kořínek jeho střelu vykryl.
48:20
Ivan teď nahrával přes celé hřiště, nikdo ale neví na koho.
47:31
Domácí si nahrávali kolem brány hostů, zcela bez gólové šance.
46:13
Ivan teď obětavě vběhl do střely hostů a zachránil situaci.
45:00
Hosté teď měli asi 3 střely, 2 netrefily bránu a 1 skončila u Janíka.
44:33
Míček si teď na čepelích drží více hosté.
43:18
Svačinka se snažil silnou střelou prorazit domácí obranu, míček se ale odrazil od nohy Hrubého.
42:50
Daubner byl v dobré pozici před Kořínkem, míček se mu ale odrazil od nohy.
42:00
Smrčkova střela proletěla celou petrovickou obranou a skončila na hrudi Janíka.
41:06
Kašpar si teď snažil přehodit Kořínka, no nepovedlo se.
40:01
Buly pro domácí.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině Petrovice-6 Ostrava-5.
39:26
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Radim Ivan (2:1).
38:43
Znovu podobná situace, ale tentokrát Jakubec nezpracoval nahrávku Hrubého.
37:03
Kopelec předvedl své rychlé sprinty, ujal se míčku a před bránou nahrál na Chvastka. Kořínek ale předvedl krásný zákrok.
36:13
Slovák sám na Janíka, ten ale předvedl krásný zákrok a míček vyrazil.
35:37
Hosté 3 na 2, bez výsledku.
34:00
Chvastek teď sebral Svačinkovi míček a běžel na bránu, nahrát vlastnímu hráči se mu už ale nepovedlo.
33:08
Kašpar a Zbořil teď měli dvě střely, obě ale nedošly ani ke gólmanovi.
31:18
Popravdě je to celkem nudná hra, nic zvláštního se na hřišti neděje.
30:30
Kupodivu domácí přesilovku ubránili.
30:06
Kašpar běžel sám na gólmana, nic z toho ale nebylo.
28:25
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
27:56
Přesilovky domácím vůbec nejdou, všechny střely lítají mimo bránu.
26:40
Začátek přesilovky nebyl pro domácí vůbec dobrý, Kouba jim dlouho s míčkem utíkal.
26:20
Vyloučen hráč Lukáš Svačinka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:08
Petrovická obrana si teď neuhlídala Ostravský útok, míček ale na poslední chvíli zachytil Jakubec.
23:23
Kořínek vyrazil Jakubcovu střelu, kdyby tam byl Kopelec dříve, mohl by z toho být gól.
22:35
Hra se teď točí nahoru- dolů.
20:27
Daniš svádí souboj s Koubou, Petrovice z toho vychází lépe.
20:01
Buly pro hosty.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Petrovice-8 Ostrava-5.
18:24
Hrubý trefuje Kořínka přímo na hruď.
17:55
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Adam Tesárek (1:1).
17:52
Jurdzin měl slibnou slibnou šanci, Janík ale zachraňuje nohama.
17:23
Vyloučen hráč Tomáš Daniš družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:56
Janík teď zachránil situaci před bránou.
16:20
Kašpar na Ivana, ten mohl před Kořínkem dorážet,ale míček ani netrefil.
14:23
Přesilovka domácích byla teda dost chabá na střely a hosté tak bez problémů ubránili.
13:57
Kubíček vyběhl z trestné a běžel sám na gólmana, bránu ale netrefil.
12:09
Kotzur svádí souboj v rohu 2 na 1, úspěšně tak zdržuje čas při přesilovce.
11:53
Vyloučen hráč Tomáš Kubíček družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:05
Před bránou Petrovic to teď jiskřilo, gól z toho ale nebyl a situaci uklidňoval Petrovický obránce.
09:36
Kašpar se snažil obtočit branku a zakončovat, Kořínek tam byl ale dříve.
08:11
Horák poslal na Mrkvu až moc rychlou nahrávku a míček mají hosté.
07:05
Jurdzin namazal Skácelovi a domácí šli na gólmana, bohužel bez výsledku.
05:59
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jan Daubner, asistoval Petr Kašpar (1:0).
05:30
Skácel chyboval při nahrávce, namazal hostům a situaci musel uklidnit Daubner.
04:24
Smrčkovu razantní střelu zachytil Hrubý svou holení.
03:07
Ivan střílíl na bránu a Kořínek vyráží.
02:07
Slovák už byl sám před Janíkem, míček mu ale při střele sklouzl.
01:17
Kotzur udělal chybu za vlastní bránou a Kašpar z toho mohl těžit, nic se však nestalo.
00:30
První střela zápasu patří Jakubcovi, střílí hodně nad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Tomáš Kubíček, Václav Jurdzin, Adam Tesárek, Richard Klimek, Šimon Kouba
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Bohdan Kopelec, Marcel Jakubec, Tomáš Daniš, Lukáš Hrubý, Dominik Chvastek