1:0
1:3
1:0

TJ Slovan Havířov - Florbal Primátor Náchod 4:3p
7. Michal Kozelský, 38. Filip Hromádka, 50. Vojtěch Vavrečka, 61. Matěj Smeták - 55. Ondřej Macháček, 59. Vojtěch Bureš, 60. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 21 - Vlastimil Skalický 17; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:3, 1:0;
70:00
Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Takmer cely zápas pod kontrolou a potom z toho na konci urobíme takúto kovbojku. Celá séria bola opticky vyrovnaná, ale dovolím si tvrdiť, že sme mali vždy o niečo viac z hry, no nedokazáli sme to proti dobre braniacemu Náchodu pretaviť v góly. Ďakujem Náchodu za peknú sériu.
70:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Třešňáka: Vyrovnaná séŕie, kterou rozhodlo proměňování šancí, kdy soupeř byl v každém utkání efektivnější. Dnes bych chtěl pochválit hráče za krásný návrat do zápasu, kdy jsme ve třetí třetině poslali zápas do prodloužení. Díky těmto zápasům jsme zase o kus lepší a věřím, že to potvrdíme v dalších sériích. Gratuluji soupeři.
60:43
60:43
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Petr Řezáč (4:3).
60:00
60:00
Střely na branku po 3. třetině Slovan - Náchod. 6:16
60:00
59:59
Vyloučen hráč Jan Světlík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
59:34
Napínavý závěr utkání.
59:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Josef Čejpa (3:3).
58:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jan Světlík (3:2).
54:04
Macháček využil chyby domácích a snižuje stav ve vlastním oslabení.
54:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Macháček bez asistence (3:1).
53:50
Vyloučen hráč Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:00
Náchod hraje bez brankáře.
52:54
Náchod musí něco změnit, aby dnes dokázal porazit Slovan.
52:53
Timeout Florbal Primátor Náchod
52:40
Smeták netrefil prázdnou branku.
50:18
Zapletálek rukou vytěsňuje zákeřnou střelu.
49:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Michal Kozelský (3:0).
44:51
Přesilová hra 5 na 3. Náchod má velikou šanci na snížení stavu.
44:50
Vyloučen hráč Tomáš Blahut družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:35
3. přesilová hra pro Náchod.
44:34
Vyloučen hráč Jiří Kroček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
43:10
Branka Náchodu zasypána střelami. Při poslední střele trefil Kozelský tyč.
37:21
Hromádka vypálil od mantinelu. Skalický neměl šanci. Míček se odrazil od vzdálenější tyče.
37:20
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Hromádka, asistoval Tomáš Blahut (2:0).
36:49
Slovan v plném počtu.
36:46
Vlček vypálil ze středu hřiště.
34:50
Další možnost pro Náchod. Slovanu se nedařilo zakončit a nakonec z toho je faul od Mrózka.
34:49
Vyloučen hráč Jakub Mrózek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
32:07
Řezáč si poradil se třemi hráči Náchodu.
30:33
Prorok dnes bez obvyklé formy.
27:10
Mrózek výborně překazil útok Náchodu, ale při jeho výjezdu do útoku ztratil míček.
26:32
Prorok v nadějné pozici, ale míček skočil těsně před jeho hokejkou.
25:19
Slovan v plném počtu
23:20
První přesilová hra také pro Náchod.
23:19
Vyloučen hráč Michal Kozelský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
13:06
Řezáč vyhodnotil situaci a raději se s míčkem stáhnul.
12:09
Zapletálek nedovolí, aby jeho tým inkasoval branku.
10:41
Světlík to zkusil z ostrého úhlu, Zapletálek připraven.
09:59
Mrózek velice aktivní na míčku.
09:08
Macháček obral o míček Turoně a jel sám na Zapletálka. Zapletálek s přehledem Macháčka vychytal.
08:31
Slovan má rozehrávku z dobré pozice.
06:53
Domácí tým využil přesilové hry a otevírá skóre.
06:52
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Petr Řezáč (1:0).
06:44
Vyloučen hráč Jiří Juhász družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
05:55
Obráncům domácího týmu sjíždí míček z čepelí..
03:58
Řezáč zabránil crossové nahrávce, která mohla skončit brankou.
03:23
02:25
Náchod se podporuje ze střídačky. Každý dobrý zákrok si zaslouží hlasité povzbuzení.
01:24
Gregor poslán na mantinel. Slovan si zahraje první přesilovou hru.
01:23
Vyloučen hráč Jakub Téra družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:01
Úvodní bule pro Náchod.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Juhász, Marek Čížek, Petr Černý, Josef Čejpa, Vojtěch Bureš
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Tomáš Blahut, Filip Hromádka, Šimon Kuczera, Michal Prorok, Matěj Smeták