2:2
1:3
- : -

DDM SANEXCZ Děčín IV - Florbal TJ Kobylisy 3:6
26. Jiří Astr, 28. Radek Kužel, 45. Martin Žáček - 16. Ondřej Filip, 33. Ondřej Kočí, 36. Matouš Neužil, 46. Antonín Semerád, 48. Jan Hrdlička, 56. Michal Starostka; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Petr Miško 21 - Pavel Dundr 18; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:3;
60:00
Vyjádření trenéra hostů: Dnes vyrované utkání ve kterém jsme šli od záčátku za výhrou a naštěstí nás nepotkala žádná slabší chvilka jako včera. Děkujeme soupeři za sérii, která byla z obou stran férová. Přejeme jim hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Klasická play downová série, kterou rozhodl soupeř v předbrankovém prostoru. Klíčový byl druhý zápas, který jsme prohráli v prodloužení. Díky soupeři za sérii, hodně nás posunula v našem hernm projevu, který bude potřeba do dalších zápasů. Jako celý tým děkujeme naším skvělým divákům o tomto víkendu.
60:00
59:23
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
59:23
Vyloučen hráč Jan Fidler družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
59:00
Poslední minuta 3.třetiny.
55:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Michal Starostka bez asistence (3:6).
54:50
Děčín v šesti.
54:44
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
50:00
Děčín má posledních 10 minut smazat dvoubrankové manko.
47:00
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Matouš Neužil (3:5).
46:20
Dnešní utkání sleduje 57 diváků!!!!!!
45:32
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Šimon Paldus (3:4).
44:03
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Jan Fidler (3:3).
43:30
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
43:06
Obrovská šance Kobylis. Osamocený Kočí netradičně minul odkrytou kasu. UFFFFFFF
40:00
40:00
35:25
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Ondřej Kočí (2:3).
32:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Dalibor Michálek (2:2).
27:47
No vida....docela supr oživení v podobě dvou slepenců a rázem vedeme 2:1. To by nás mohlo ožiivit a nasázet ještě pár ředkviček do pražského záhonku.
27:46
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Radek Kužel, asistoval David Matza (2:1).
25:25
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jiří Astr, asistoval Zdeněk Vážný (1:1).
25:20
Včerejší zápas je znát. Dnešní průběh je méně energetický. Snaha se nedá upřít ale náboj dramatu zatím postrádáme.
21:20
Kluci do toho šlápli hned od začátku.
20:00
20:00
15:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Filip bez asistence (0:1).
14:55
Kočí nastřeluje tyč.
05:16
Bohužel tu nemáme tu hlavní a to je Kája, a tak online nebude tak dobrý jako od ní.
01:20
Záčátek zápasu je ve vysokém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Ondřej Filip, Dalibor Michálek, Matouš Neužil, Ondřej Kočí, Antonín Semerád
00:00
Line-up domácích DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Vojtěch Klein, Martin Vybíral, David Matza, Martin Žáček, Radek Kužel
00:00
Dobrý den, vítám vás u čtvrtého zápsu mezi domácím Děčínem a hostujcím týmem z Kobylis. Včerejší zápas skončíl lépe pro Děčín, který vyhrál 8:7. Stav série je proto 2:1 pro Kobylisy