2:1
0:0
- : -

Snipers Třebíč - S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:4
23. Lukáš Mátl, 26. Lukáš Macálka - 7. Oldřich Sova, 10. Vojtěch Repček, 11. David Zwinger, 26. Daniel Gebauer; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Petr Brestovský 12 - Matěj Martínek 17; po třetinách: 0:3, 2:1, 0:0;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině 10:4
59:59
Střely celkem 19:16
59:59
Komentář trenéra hostů: "Odmakané utkání. Po kolektivním výkonu zasloužený konec sezony. Soupeři přejeme hodně štěstí v další fázi vyřazovacích bojů."
59:59
Komentář trenéra domácích: "Utkání rozhodla naše nepovedená první třetina, kde si soupeř vypracoval náskok, který si následně pohlídal do konce utkání a rozhodl o své záchraně. Doufám, že všichni vyléčí své šrámy do příštího víkendu."
58:50
Brankář drží svůj tým ve vedení a zároveň i v Národní lize.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:41
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Tomáš Sýkora.
57:10
Třebíč je teď jasně lepší.
56:46
Timeout Snipers Třebíč
56:00
Kostolány Štěpán vyslal nebezpečnou střelu, branku ale minul.
54:10
Hra je jako houpačka, přelévá se z jedné strany hřiště na druhou.
51:00
Snipeři rozjíždí svůj kolotoč, chtějí vyrovnat, jde jim o hodně.
49:10
Petlach Jan vyslal velmi nebezpečnou střelu ale vedle.
47:00
Znovu přerušená hra. Šimera špatně došlápl a leží na zemi.
46:10
Snipeři dobývají opavskou pevnost.
45:10
Přerušená hra. Mátl leží na zemi v křečích.
44:00
Hosté se až do teď nezmocnili míčku.
42:50
Nyní to vypadá, jako by Třebíč hrála přesilovku.
42:00
Oba týmy hrají velmi opatrně, nikdo nechce udělat chybu.
40:50
Opava čeká na vhodnou příležitost dostat se k domácí brance.
36:40
Třebíči odpískaná "malá domů". Hosté rozehrávají a drží míček na svých hokejkách aby ušetřili trochu času ze svého trestu.
36:23
Vyloučen hráč David Zwinger družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
35:30
Dlabač se vytočil a vystřelil, trefil pouze soupeřovu hokejku po které se míček odráží za mantinel.
33:20
Hosté v přečíslení 2 na 1. Brestovský chytil střelu bekhendem.
31:30
Třebíč rozehrávala na hranici velkého brankoviště, Vlach trefil blokujícího hráče.
30:51
Domácí hrají v plném počtu.
29:20
Mátl zatím nepustil hosty k míčku.
28:51
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:30
Petlach Jan vystřelil z dálky, brankář nic neviděl, míček ho naštěstí trefil.
26:50
Dva hráči z Třebíče se srazili, míček naštěstí udrželi pro svůj tým.
25:57
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Gebauer, asistoval Oldřich Sova (2:4).
25:24
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Lukáš Vlach (2:3).
25:16
24:10
Třebíč v oslabení drží míček na útočné polovině.
23:16
Vyloučen hráč Lukáš Vlach družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
22:34
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Lukáš Macálka (1:3).
22:00
Třebíč vstoupila do 2. třetiny výrazně aktivněji.
20:20
Domácí mají standardní situaci v blízkosti branku, Mátl zkusil přehodit zeď z hráčů, brankář ovšem pozorný a ukryl míček do svých rukou.
19:20
Papoušek mohl střílet, míček jeho hokejku bohužel přeskočil.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:50
Sýkora v šanci! Trefil pouze brankáře.
16:00
Hosté mají obětavou obranu, blokují velmi často střely.
14:20
Třebíč má problém usadit se na chvíli na útočné polovině, míčku se téměř vždy zmocní Opava.
12:20
Mátl přihrával vzduchem na Janatu do velkého brankoviště, ten bohužel netrefil míček ideálně.
11:00
Třebíč hraje aktivněji, Opava má ale větší štěstí na střely.
10:16
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil David Zwinger, asistoval Jan Mazur (0:3).
09:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Marek Klečka (0:2).
07:40
Třebíč nemůže najít cestu na útočnou polovinu, po dlouhé přihrávce Mátl nezpracoval míček který po té končí za mantinelem.
06:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova, asistoval Marek Klečka (0:1).
06:06
04:40
Sýkora rozehrával z rohu hřiště na Macálku, míček se bohužel odráží od brankové konstrukce za mantinel.
04:06
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hra na zemi.
03:00
Oba týmy za hry v klidu vystřídali.
01:50
Opava se snaží dostat přes hráče Třebíče, hned po vstupu na jejich polovinu ztrácí míček.
01:00
Dnes se znovu potvrdilo, že fanoušci obou týmy jsou velmi hlasití.
00:20
Vzkaz od fanoušků Opavy: "Zdravíme Janu na Kanáry."
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Karel Balnar, Vojtěch Repček, Lukáš Rychlý, Marek Klečka, Štěpán Kostolány
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Lukáš Macálka, Jaroslav Dlabač, Vojtěch Janata, Lukáš Mátl