2:3
3:3
- : -

Technology Florbal MB - Sokol Pardubice 5:7
34. Jakub Kárník, 38. Jan Zoufalý, 45. Sebastián Šlechta, 48. Marek Korych, 53. Sebastián Šlechta - 12. Michael Souček, 23. Dominik Czeszewski, 26. Dominik Czeszewski, 39. Adam Šmíd, 49. Lukáš Kučera, 52. Filip Novák, 56. Marek Macek; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Marek Macík 18 - Martin Haleš 24; po třetinách: 0:1, 2:3, 3:3;
60:00
Střely po třetí třetině: Boleslav - 14, Pardubice - 8.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: Myslím si, že dnes jsme byli dobře připraveni po taktické stránce. Bohužel se v celé sérii ukázala nezkušenost mladého týmu a rozhodující zápas jsme nezvládli po psychické stránce. Pokud se v týmu najde více lídrů budeme v klíčových zápasech silnější. Děkuji soupeři za férovou sérii a přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00
Komentář trenéra hostí Milana Randy: Zasloužená výhra. Kluci si za svůj přístup zasloužili postoupit a jsem za ně moc rád. Teď pořádně zregenerujeme a v sobotu se těšíme se na Chodov. Díky Boleslavi za super sérii.
55:24
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Macek, asistoval David Petržela (5:7).
54:18
Na obou stranách jsme momentálně svědky velmi aktivní hry.
52:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Daniel Martínek (5:6).
52:06
Boleslav nic nevzdává a první možnou šancí dává gól.
51:18
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval Jiří Kohoutek (4:6).
51:18
Pardubice se radují, Novák totiž překonává Macíka.
49:54
Kárník na Švejdu, ten ale přestřeluje.
48:10
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Filip Novák (4:5).
48:10
Srovnaný stav dlouho nevydržel. Sokol jde opět do vedení.
47:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Daniel Martínek (4:4).
47:07
A je vyrovnáno. Korych dostal balonek do branky.
44:48
Hosté v plném počtu.
44:30
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Jan Zoufalý (3:4).
44:30
Bolka využívá přesilovky a je to 3:4!
42:48
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
42:46
Domácí si zahrají další přesilovku.
42:39
Korych trefuje jen Haleše masku.
41:12
Boleslav začala aktivně a drží se na míčku.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Boleslav - 9, Pardubice - 7
40:00
38:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Vojtěch Kaluža (2:4).
37:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Marek Korych (2:3).
37:25
Zoufalý snižuje vedení Pardubic už jen na jednobrankové.
36:42
Na hřišti lehká potyčka mezi Korychem Šmídem. Rozhodčí naštěstí trest neudělují.
35:15
Kaluža zastavil šanci Technologů a Sokol se žene dopředu.
33:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Kárník, asistoval Filip Kučera (1:3).
33:46
Kárník z půlky poslal míček přímo za Halešova záda.
32:45
Technologové se vší silou snaží snížit vedení Pardubic, bohužel se jim to zatím nedaří.
32:16
Vyloučen hráč Filip Novák družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:20
Bolka ve výhodě, čeká nás přesilovka domácích.
28:00
Polovina přesilovky za námi. Zatím nevyužita.
26:52
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
26:52
Vyhnánek zastavil míček i za cenu dvouminutového trestu.
25:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Marek Weinelt (0:3).
24:15
Bolka svírá hosty na jejich obranné polovině.
22:39
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Michal Smola (0:2).
22:39
Sokol navyšuje vedení. Czeszewski překonává Macíka.
20:45
První šance domácích, Martínek vyslal bombu na Haleš.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Boleslav - 6, Pardubice - 10
20:00
15:34
Nepřesná přihrávka stála domácí další gólovku.
13:45
Haleš vychytal obrovskou šanci Korycha a tak skóre zůstává nezměněno.
11:10
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval David Petržela (0:1).
11:10
Sokol jde do vedení.
10:56
Kárník prověřil Haleše.
10:12
Domácí se konečně dostali do šance, ta bohužel zůstává nevyužita.
07:12
Domácím se nedaří proniknout na útočnou polovinu bez toho, aniž by ztratili míček.
05:55
Souček v další obrovské šanci. Sokol zatím velmi aktivní.
03:58
Hosté v gólové šanci. Macík ale stále nepokořen.
01:42
Weinelt vyslal bombu na Macíka, ten ale střelu zlikvidoval.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Jiří Kohoutek, Adam Šmíd, Filip Novák, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Marek Korych
00:00
Krásný středeční podvečer, vítejte u dnešního online přenosu KB ligy juniorů mezi domácím týmem Technology Florbal MB a týmem hostí Sokol Pardubice.