1:3
3:5
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 5:11
4. Jakub Haša, 26. Jakub Zdráhal, 44. Martin Janeček, 46. Jakub Haša, 58. Martin Janeček - 14. Daniel Flašar, 16. Pavel Hurta, 16. Matěj Matoška, 32. Patrik Pícha, 36. Vojtěch Krhovják, 38. Pavel Hurta, 43. Jakub Přikryl, 57. Daniel Flašar, 57. Patrik Pícha, 60. Matěj Matoška, 60. Lukáš Homola; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 40 - Petr Maláč 38; po třetinách: 1:3, 1:3, 3:5;
60:00
Z této série tedy vítězně vychází Ostrava. Střely ve třetí 14:14, celkem 43:48.
60:00
Komentář domácího kouče, pana Lukáše Ondrouška: "Dnešní zápas jsme byli lepší jen jednu třetinu, a tak soupeř zaslouženě bral vítězný bod. Díky soupeři za pěkné dva zápasy."
60:00
Komentář hostujícího kouče, pana Petra Koutného "Měli jsme výbornou druhou a třetí třetinu a chtěli jsme víc než Otrokovice, děkuji za zápas. Díky soupeři za férový zápas"
60:00
59:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Homola, asistoval Radim Heiser (5:11).
59:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matěj Matoška, asistoval Jakub Nota (5:10).
59:38
Haša nedokázal zabránit dalšímu gólu do prázdné.
57:54
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Jakub Haša (5:9).
57:25
Kundratova nadídka na teč nebyla využita.
56:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha bez asistence (4:9).
56:24
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
56:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Flašar, asistoval Pavel Hurta (4:8).
56:24
Flašarův mohutný rozběh a šibenice znamená stav 4:8.
55:30
Ani jeden tým si poslední minuty příliš nevypracovává větší příležitosti.
54:19
Kundrata nepřesně.
51:14
Dobrý výhoz za Matošku, kterého ale Kubíček vychytal.
50:52
Šťourač před bránou zklepával a tak tak, že ne za Maláče.
49:48
Je škoda, že teď pěkná akce domácích neskončila gólem.
46:37
Malošík jen vedle.
45:50
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michal Kundrata (4:7).
45:50
Osvědčená kombinace.
45:12
Haša vychytán.
43:15
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček bez asistence (3:7).
43:15
Druhá domácí formace ani na třikrát neskórovala. Až teď.
42:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Jakub Sasyn (2:7).
42:48
Je to už o 5 gólů.
42:30
Soukup do Kubíčka.
42:17
Kopčil šel odvážně na střed a zakončením efektně protáhl Maláče.
40:00
40:00
Jak na střelnici tady. Střely ve druhé 15 (29) ku 17 (34).
40:00
39:17
Volný Jirka Štěpánek, už jsme ho viděli střílet i přesněji.
38:05
Zdráhal zkoušel z dálky, dorážka nikoho ze spoluhráčů neklapla.
37:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Dominik Kaloč (2:6).
37:04
Obrana rozebraná jak stůl z Ikey.
35:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Krhovják, asistoval Jakub Mikulok (2:5).
35:25
Tipuju, že Haša by Kundratu našel, i kdyby se pohřešoval.
34:55
Haša se i přes dva hráče procpal a přestřelil.
32:18
Krhovják nejdřív neprocpal po zemi pod Kubíčkem a pak byl natlačen do mantinelu.
31:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Pavel Hurta (2:4).
31:22
2:4.
30:40
Haša sice za sebou nejdřív nechal to důležité, aby hned dával na druhou Kundratovi, který z voleje těsně minul.
29:17
Janeček backhandem do Maláče.
28:33
Homola měl na svědomí největší šanci přesilovky, když natáhl a trefil tyč.
26:41
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
26:41
Teď si však odpočine.
26:20
Dúrazný Hrtús málem protlačil míček za Maláče.
25:37
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Zdráhal bez asistence (2:3).
25:16
Janeček zařadil dvojku, čímž se dostal několik metrů před zbytek osazenstva a nebezpečnou ranou těsně minul.
24:40
Hača zůstal ležet na půlce.
23:47
Přikryl volný, Kubíček vyrazil.
23:21
Štěpánek mohl jít do 3 na 1, ale neprohodil hráče, kterého cestou potkal.
20:34
Kundrata to zkusil kreativně padáčkem "do ohně", čehož žádný jeho spoluhráč nevyužil.
20:00
20:00
Střely v první třetině 14:17. Kluci stříleli jak diví.
20:00
19:47
Kundrata jen do Maláče.
18:57
Teď pro změnu Hašu bránili hned tři hráči hostí.
18:22
Pícha příliš bráněn nebyl a málem se mu podařilo toho využít.
17:38
Malošík jen do hráče před sebou.
17:10
Janeček to zkoušel chytře na bližší v úniku, ale trefil boční konstrukci.
15:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matěj Matoška, asistoval Daniel Flašar (1:3).
15:49
Pro domácí těžké chvíle teď.
15:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Jakub Mikulok (1:2).
15:11
Kvalitně udělané přečíslení a hosté vedou.
14:20
Haša opět z nebezpečné pozice. Ostrava zřejmě neví, že zrovna tohoto hráče by volného nechávat neměla.
13:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Flašar, asistoval Vojtěch Krhovják (1:1).
13:27
Flašar z půlky trefuje.
13:07
Mikulokův pokus z dobré pozice zblokován.
11:57
Haša přes Sasyna v rozhodující moment neprošel.
10:02
Kundratova jednovatá do Maláče.
09:06
Hurta se v oslabení pěkně procpal a procvičil Kubíčka. Na druhé straně Haše vedle.
08:09
Vyloučen hráč Vojtěch Krhovják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
07:42
Jeden z hostí teď nejspíš ani neví, jak netrefil prázdnou bránu přímo před sebou.
05:51
Sasyn se prodral do zakončení, Kubíček si ale tyčku pokryl.
05:16
Nepříjemný pokus z dálky Maláč měl.
03:49
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michael Kořének (1:0).
03:49
Haša s ledovým klidem počkal a vymetl šibenici.
03:18
Janeček se zkoušel vytočit, ale nemířil přesně.
02:32
Kundrata čistě obraný, následně to zkoušel Soukup.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Lukáš Homola, Radim Heiser, Pavel Hurta, Patrik Pícha, Jakub Mikulok
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Vladimír Blažek, Jakub Haša
00:00
Zdravím z Otrokovic, momentálně u prvního ze dvou zápasů. Prvním dílem je dnes souboj juniorského play off, kde se šelmám postaví Ostrava. Stav série je 1:0 pro hostí, kteří zvítězili v prvním klání 6:4.